fbpx

Kabaret Czesuaf

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji Teatr Miejski pl. Staszica 1
zaprasza na
KABARET CZESUAF

czesuaf

Atrakcyjni trzej mężczyźni z Poznania rozbawią każdą publiczność. Kabaret Czesuaf - profesjonalne, wszechstronne, geograficznie i sezonowo nieograniczone poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobry humor. Oferuje  dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem i nie - nachalnym wokalem. * Z Wielkiej Księgi Imion- Czesuaf - pochodzi z języka starohebrajskiego. W tym języku Czesuaf znaczy "dobra zabawa", cz - "dobra", esuaf - "zabawa". Czesuaf to kabaret pogodny, sympatyczny, przystojny, ale nie jakoś oszałamiająco, tylko tak trochę. W towarzystwie Czesuafa nie można się nudzić, najczęstszym zachowaniem w jego obecności jest głośny śmiech i spontaniczne brawa. Czesuaf nie tylko bawi, ale często również skłania do refleksji - popularne przysłowie ludowe z okolic Sosnowca mówi: Kto Czesuafa obejrzy, ten w głąb siebie wejrzy. W cenę wliczone 10-letnie doświadczenie sceniczne, zadowolenie klienta oraz niebanalna uroda zespołu. Uwaga - bisy gratis.

29.09.2013 (niedziela) godz. 19:00
bilet: 25 zł, 20 zł (balkon)

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj