fbpx

Calineczka

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji
Zaprasza na spektakl w wykonaniu aktorów
Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie
CALINECZKA

calineczka

Autor. H.Ch. Andersen

Obsada: Dominika Mrozowska: Calineczka, Beata Niedziela: Myszka, Katarzyna Ulicka-Pyda: Ropucha, Mama Chrabąszcz, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska: Ptak I, Hanna Student: Siostra Chrabąszcz, Dominik Jakubczak (gościnnie): Chrabąszcz, Centymeterek, Piotr Krótki: Ptak II, Dziadek Chrabąszcz,
Leszek Żentara : Ropuch, Kret

Maleńka bohaterka wyrusza w świat by odkrywać jego piękno, ale także kryjące się w nim zagrożenia. Wędrując przez rozmaite krainy napotyka na miejsca przytulne i słoneczne, ale także mroczne i niesympatyczne. Spotyka istoty przyjazne jak i takie, które chcą ją wykorzystać. Losy Calineczki układają się w opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i miłości, o potrzebie niesienia pomocy potrzebującym, wzajemnym szacunku, wrażliwości na cierpienie innych, dobroci.

6.03.2013 (środa) godz. 9:00 i 11:00
bilet: 12 zł

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj