fbpx

Czerwony kapturek

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji Teatr Miejski pl. Staszica 1
zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spektakl  w wykonaniu aktorów
Teatru Lalki "TĘCZA" w Słupsku
CZERWONY KAPTUREK
Autor-Pavel Polak (Czechy)

czerwony kapturek

Obsada: Czerwony Kapturek - Izabela NADOBNA-POLANEK, Babcia - Alicja ZIMNOWŁOCKA, Gajowy - Maciej GIERŁOWSKI, Wilk - Marek HUCZYK

Któż nie zna bajki o Czerwonym Kapturku? Któż nie słyszał opowieści o dziewczynce, która przemierzając las spotyka złego wilka? Któż nie wie co się działo potem? Chyba każdy. Przecież to jedna z pierwszych bajek, jaką usłyszeliśmy będąc dziećmi, jakiej słuchaliśmy potem wiele razy, jaką opowiadamy naszym dzieciom. Ta bajka idzie z nami przez życie w różnych formach, poczynając od wersji Perrault, poprzez braci Grimm, Brzechwę po opracowanie Pavla Polaka. Nasz spektakl opatrzony jest podtytułem "bajkowy galimatias", bowiem jego konstrukcja oparta na improwizacji proponuje publiczności rodzaj zabawy w teatr, zapraszając dzieci do bezpośredniego w niej udziału. Zaletą naszej wersji Czerwonego Kapturka jest jej takie uwspółcześnienie, które pozwala jeszcze bardziej utożsamić bohaterkę z dzieckiem siedzącym na widowni.
Widowisko pełne zabawnych sytuacji, gagów i skeczy trwa 60 minut bez przerwy i przeznaczone jest dla Widzów od lat 3.

1.06.2013 (sobota) godz. 16:00
bilet: 8 zł, bilet rodzinny: 15 zł

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj