fbpx

One i my

Place: sala widowiskowa

14 Festiwal Teatralny "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile -Teatr Miejski pl. Staszica 1
zaprasza na spektakl
ONE I MY

one my

OBSADA ZAMIENNIE:
Grażyna Barszczewska/Ewa Makomaska, Anna Guzik/Ewa Kuklińska, Andrzej Deskur/Przemysław Glapiński/Tomasz Stockinger, Michał Konarski/ Jacek Wójcicki/Wojciech Wysocki, Zbigniew Lesień/Albert Osik

W spektaklu nawiążemy do najlepszych tradycji kabaretu aktorskiego, który niesłusznie został zapomniany. Doskonałe teksty kabaretowe oraz przedwojenne przeboje w wykonaniu plejady gwiazd z całą pewnością spodobają się stęsknionym za takim repertuarem widzom. Przedstawienie będzie jednak nawiązywać do współczesności, bowiem tematyka damsko-męskich relacji nigdy się nie starzeje! Malownicza stylistyka uwielbianych przez widzów lat dwudziestych i trzydziestych, doda przedstawieniu elegancji i klasy."Nikt tylko Ty", "Sam mi mówiłeś", "Wspomnij mnie", "Słomiany wdowiec", czy "Ach te baby", to tylko niektóre szlagiery polskiej piosenki kabaretowej, które będzie można usłyszeć podczas przedstawienia. Wielbiciele dobrej muzyki i wysublimowanego poczucia humoru z całą pewnością wyjdą ze spektaklu "One i my" zadowoleni.

22.11.2013 (piątek) godz. 19.00
bilet: 70 zł, 65 zł (balkon)

Informacje: tel. 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210-5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj