fbpx

Katarzyna Żak - Piosenki z dobrym tekstem

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na spotkanie muzyczne
Katarzyna Żak
"Piosenki z dobrym tekstem"
(Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego)

katarzyna zak

Katarzyna Żak – aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka wrocławskiej szkoły teatralnej, przez 9 lat aktorka Teatru Współczesnego we Wrocławiu gdzie zagrała m.in. w spektaklach, "Opera za trzy grosze", "Sztukmistrz z Lublina", "Wariat i zakonnica", "Piaf", "Lot nad kukułczym gniazdem". Od kilkunastu lat związana ze stołecznymi scenami, Teatrem Rampa, w którym zagrała m. in. w spektaklach reżyserowanych przez tak znakomitych artystów jak Wojciech Młynarski, Andrzej Strzelecki, Maciej Wojtyszko czy Jan Pietrzak. Aktualnie można podziwiać aktorkę na stołecznych scenach: teatru muzycznego Roma oraz w "Ptaszku" teatru Kamienica, spektaklach na scenach Komedii i Capitolu, monodramie "Czterdziestka w opałach" (teatru Buffo) oraz serialu "Ranczo" jako uwielbianą przez widzów, pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej.

Od kilku lat Katarzyna Żak z dużym powodzeniem koncertuje z recitalami. Nagrała dwie płyty, w roku 1994 - "Młynarski - Jazz" - standardy jazzowe z polskimi tekstami, specjalnie na płytę napisanymi przez Wojciecha Młynarskiego oraz w roku 1995 – "Kolędy na cały rok" z tekstami Bogdana Loebla i muzyką Włodzimierza Nahornego.

Tym razem przygotowała dla Państwa recital muzyczny składający się z piosenek m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego, który przeplatany jest opowieściami i anegdotami. Cały program jest pełen radości, pozytywnej energii ale również refleksji.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
25 stycznia 2015, godz. 17.00
bilet: 25 zł

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj