fbpx

Piotr Bukartyk

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na koncert
PIOTRA BUKARTYKA

piotr bukartyk

Piotr Bukartyk - autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką.
Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce.
Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami np. "Kobiety jak te kwiaty", "Niestety trzeba mieć ambicję", "Sznurek", czy "Małgocha". Od września 2012 w programie TVP 2 "Kocham To Co Lubię" Wojciecha Manna, można było na stałe usłyszeć i zobaczyć Bukartyka z jego pełnym Zespołowym składem – Szałbydałci, który całościowo odpowiadał za oprawę muzyczną KTCL.

Piotr Bukartyk z Zespołem regularnie pojawia się w line-upie Woodstocku, popełnił także piosenkę "Z tylu Chmur", która stała się hymnem tego największego w Polsce Festiwalu (ok. 700 000 tys. uczestników).

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
17 lutego 2015, godz. 19:00
bilet: 35 zł

Informacje: 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj