fbpx

Dwie połówki pomarańczy

Place: sala widowiskowa

Dwie połówki pomarańczy

29 kwietnia 2018, godz. 19.00

bilet: 85 zł, 70 zł balkon

dwie polowki pomaranczy

Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych!

Gwiazdorska obsada*:
ADAM/JOANNA - Jarosław Boberek / Jacek Rozenek, ALEXIS - Aneta Zając / Julia Kamińska / Urszula Dębska / Izabella Miko / Marta Chodorowska, MELANIA - Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska / Maria Ciunelis, KAROLINA - Cynthia Kaszyńska / Olga Borys / Aneta Zając / Maria Ciunelis, POKOJÓWKA - Cynthia Kuźniak
*obsada wymienna; organizator zastrzega możliwość zmiany obsady.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
To nie jest grzeczne przedstawienie !!!
W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku -  wręcz odwrotnie. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Spektakl tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych !!!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj