fbpx

Warsztaty tribal fusion

Place: sala widowiskowa

Warsztaty tribal fusion

11 lutego 2018, godz. 12.00-16.30  

logonowicz

Walentynkowo TribaLove warsztaty z Izą Łogonowicz w Pile.
Wspaniała okazja na wzbogacenie warsztatu własnego zarówno dla tribalek jak i bellydancerek, a także wszystkich miłośników tańca.

Kim jest Iza? Znanym i lubianym pedagogiem tańca tribal fusion rozpoznawalnym w całej Polsce.
Z zawodu artysta fotograf (ASP Poznań) i dyplomowany instruktor tańca (AWF Poznań). Początkowa fascynacja tańcem przerodziła się u niej w prawdziwą pasję. Wiedzę i umiejętności zdobywała przez lata praktyki w kraju i zagranicą u największych sław tribal fusion: Rachel Brice, Samantha Emanuel, Yolanda, Morgana, Ariellah Kami Liddle, Anasma itd.

Począwszy od 2010 r. kiedy wygrała pierwszy w Polsce konkurs tribal fusion (Akademia Tańca i Walki Gota, Kraków ) stanęła na podium w tejże kategorii w kilku prestiżowych konkursach, m.in: II msc tribal solo - Tribal Star Award Hannover 06.2014, I msc tribal solo - Oriental Fantasy Festival Berlin 08.2013, II msc tribal pro - Nova Orient 2012, Katowice, I msc tribal semi-pro - Nova Orient 2011, Katowice, II msc tribal solo – Oriental Fantasy Berlin 2010

Iza nieustannie i aktywnie uczestniczy w rozwoju środowiska tribal fusion. Prowadzi warsztaty, występuje na festiwalach w Polsce i zagranicą oraz chętnie współpracuje z innymi artystami.
Od 2014r. organizuje w Poznaniu jeden z największych, międzynarodowych festiwali tribal fusion :Tribal Vanguard festiwal. Przez kilka lat prowadziła w Poznaniu zespół Dada Masnada, obecnie skupia swoje szczecińskie uczennice w grupie pod nazwą Izotonia.

Co będziemy szkolić?
Tribal fusion to młody styl, który narodził się pod koniec lat 90tych w USA. Jest eklektyczną mieszanką Wschodu z Zachodem, gdzie wpływy z kultury tanecznej Orientu mieszają się z zachodnimi stylami tańca. Tribal cechuje się specyficzną, odrębną techniką opartą na precyzyjnych izolacjach połączonych z miękką pracą ramion i całego ciała. Spotkacie tu wpływy z popularnych styli takich jak jazz czy hiphop, ale też mniej znanych jak flamenco, kathak, tańce Afryki Pn, klasyczny taniec orientalny i inne. Tribal pozwoli wam rozwinąć, doskonałą koordynację i kontrolę nad ciałem. Jest otwartym, wciąż zmieniającym się stylem, tańczonym do różnorodnej muzyki- od elektronicznych bitów przez muzykę popularną do klasycznej.
Najważniejsi przedstawiciele tego stylu: Rachel Brice, Zoe Jakes, Anasma, April Rose, Manca Pavli, Illan Riviere i inni.

Program i cennik wkrótce.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj