fbpx

Mały książę

Place: sala widowiskowa

Mały książę
Teatr piasku Tetiany Galitsyny

12 września 2021, godz. 17.00

bilet: 85 zł, 65 zł balkon

maly ksiaze

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu "Mam Talent", wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Ta niezwykła opowieść pozwoli dorosłym na odkrycie w sobie dziecięcego pierwiastka, a najmłodszych nauczy wielu ponadczasowych i uniwersalnych wartości. Opowieść przedstawiona jest w niezwykły sposób: widzowie będą mogli poznać innowacyjne techniki artystyczne, połączone z grą świateł i cieni, muzyką oraz grą aktorów.

Historia ukazana jest za pomocą animacji piaskowej, malowania światłem i na wodzie, dodatkowo podczas wydarzenia będzie można zobaczyć pokaz szybkiego malowania. Dajmy oczarować się kolorowemu widowisku, które przedstawia niezwykły i nowatorski sposób łączenia obrazu z dźwiękiem.

Dopełnieniem niezapomnianego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.

"Mały książę" to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Bilety dostępne są na stronie www.teatrpiasku.pl

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.

 

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj