fbpx

Orszak Trzech Króli

Start date: 06-01-22 15:00
Place: plac Staszica

Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2022, godz. 15.00

Plac Staszica

orszak trzech kroli

niemagotu

Zespół niemaGOtu powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór Błogosławieni miłosierni został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przebojem Nie mądrość świata tego [Marana tha] grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, zaś kolejnymi, takimi jak Nie ma Go tu, wstał!, Psalm 126 czy Biada – zyskała dziesiątki tysięcy fanów oraz miliony wyświetleń na YouTube’ie. W lot rozpoznawane teksty i melodie autorstwa Kuby Blycharza, folkowy, bezkompromisowy zaśpiew wokalistki – Oli Maciejewskiej oraz zaangażowana, pełna pasji gra czołowych krakowskich instrumentalistów stały się cechami wyróżniającymi niemaGOtu na tle innych zespołów chrześcijańskich. Również bezkompromisowość w zwiastowaniu Ewangelii wsparta poruszającymi aranżami na band, chór i niejednokrotnie instrumenty orkiestrowe, uczyniła niemaGOtu bardzo wyraźnym głosem wołającym we współczesnym Kościele: Przyjdź!

Pierwsza płyta zespołu sprzedana dotychczas w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy nadal cieszy się niegasnącą przychylnością nabywców, podobnie jak będący jej ilustracją śpiewnik zawierający akordy i nuty partii chóralnych. Podobne oczekiwania spełniają się aktualnie w odniesieniu do drugiego krążka zespołu pt. ITO (łac. idź), poprzez który muzycy zachęcają swoich słuchaczy, aby ufni w miłość Boga wyrażoną w Jezusie pozwolili Bogu osądzić się jako sprawiedliwych, niewinnych i godnych chwały.

O tym, że istotnie to się dzieje na koncertach niemaGOtu, świadczą rozliczne świadectwa napływające na e-mail i fanpage grupy, jednakże – zamiast zachęcać do wierzenia im na słowo – nakłaniamy raczej do zaproszenia zespołu do siebie i przekonania się o tym na własnej duszy!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj