fbpx

Artur Andrus

Place: sala widowiskowa

TO JUŻ NIEBAWEM – ARTUR ANDRUS wystąpi 02.10.2020 w Pile.
Oto kilka ważnych informacji:

  • Otwarcie drzwi nastąpi 40 min przed występem - nie zostawiaj przybycia na ostatnią chwilę.
  • Obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcja rąk przy wejściu.
  • Ze względu na ograniczenie liczby miejsc na sali i konieczność zachowania odpowiednich odstępów, po sprawdzeniu biletów widz otrzyma bilet z wyznaczonym nowym miejscem. Nowe miejsca będą przydzielane w taki sposób, by jakość odbioru występu była porównywalna, a także z unikaniem rozdzielania osób, które kupiły miejsca obok siebie.
  • Osoby, które z jakiś względów obawiają się uczestnictwa w wydarzeniu lub nie zgadzają się na zmianę miejsc mają możliwość zwrotu biletów do 01 października 2020r. - w takim wypadku wymagany jest kontakt mailowy z nami – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobisty w godzinach pracy kasy
  • Osoby z widocznymi objawami infekcji niestety nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

ARTUR ANDRUS
Sokratesa 18

2 października 2020, godz. 19.00

bilet: 110 zł, 100 zł balkon

andrus

Usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. "Sokratesa 18". O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych, przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym Artystą, nie trzeba przekonywać.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara; Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon; Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet; Paweł Żejmo – perkusja.

Zasady obowiązujące w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2
Ankieta uczestnika wydarzenia w RCK

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj