fbpx

Mela Koteluk

Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury w Pile - Teatr Miejski pl. Staszica 1

zaprasza na koncert

Meli Koteluk

koteluk

Mela Koteluk (Malwina Koteluk) wokalistka i autorka tekstów piosenek w których próbuje zagłębić się w ludzkie emocje. Pomimo swego młodego wieku na swoim koncie ma już nagrody za udział w konkursach. Swe pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej", Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa "Czy to jest kochanie", Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezje" czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej (FAMA), program rozrywkowy "Droga do gwiazd" oraz gościnnie w wielu projektach. Mela ma charakterystyczną barwę głosu, często porównywany jest do głosu Kasi Nosowskiej, jej głos i przestrzenne brzmienie instrumentów tworzą bardzo emocjonalny nastrój.

19.10.2012r (piątek) godz. 19:00
bilet: 30 zł, 25 zł (balkon)

Informacje: tel. 67 210 5007, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Kasa: tel. 67 210 5000, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj