fbpx

Kwartet

Place: sala widowiskowa

13 Festiwal Teatralny Teatr Pasja Rodzinna

Regionalne Centrum Kultury Piła - Teatr miejski, pl. Staszica 1

Zaprasza na spektakl

KWARTET

kwartet

"Kwartet", to wzruszająca i inteligentna komedia z wyższych sfer artystycznych, napisana przez wybitnego dramaturga angielskiego Ronalda Harwooda. Jej bohaterami jest czworo słynnych gwiazd operowych, które los po wielu latach połączył na nowo, tym razem w domu spokojnej starości dla emerytowanych muzyków. Ta niepozbawiona humoru i pełna pozytywnej energii opowieść jest dowodem na to, że na wielkie namiętności i niezwykłe wyzwania nigdy nie jest za późno. "Kwartet" to sztuka łącząca pokolenia, kontynuująca cykl komedii z morałem, zabawnej, ale i pozostawiającej miejsce na zadumę i refleksję. W bohaterów sztuki wcielają się wybitni i lubiani aktorzy, których przedstawiać nie trzeba, a czas spędzony z nimi jest gwarancją dobrej i mądrej zabawy.

23.11.2012r (piątek); godz.19:00
bilet: 55 zł, 50 zł (balkon)

Informacje: tel. 67 210 5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: tel. 67 210 5000, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj