fbpx

Irena Santor

  • Place: sala widowiskowa

Irena Santor

20 września 2019, godz. 19.00

bilet: 95 zł, 85 zł balkon

santor

W dniu 20 września 2019 roku o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, w jubileuszowym recitalu, wystąpi IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.

Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej "JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem".

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Ireny Santor. Artystka nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą. Publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

To będzie wyjątkowy koncert, składający się z piosenek starannie na tę okazję wybranymi przez Artystkę. Piosenki te, z Jej punktu widzenia były i są ważne, są to melodie, które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje oraz nowe piosenki, niosące przesłanie Artystki - "Śpiewam, czyli jestem". Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj