fbpx

Program Klub Seniora

Dzień chłopaka z PILANKAMI

01.10.2022, godz. 15.00

zapisy od 26.09.2022

instruktorzy: Y. Aleinikava, R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

03.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIK gra!

03.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Gimnastyka twarzy

04.10.2022, godz. 9.00

/zapisy/, CAS, ul. Spacerowa 23, sala 313

Trening pamięci

04.10.2022, godz. 9.00

/zapisy/, CAS, ul. Spacerowa 23, sala 111

Zmalujmy coś razem

04.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

04.10.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Gramy w BINGO!

04.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Zajęcia grupowe integracji sensorycznej

05.10.2022, godz. 9.00

/zapisy/, CAS, ul. Spacerowa 23, sala 111

Na dzień dobry PILANKI

05.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

05.10.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

05.10.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

05.10.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

TYSIĄC

05.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

06.10.2022, godz. 13.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

06.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK czar

07.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zmalujmy coś razem

07.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLIŚCI na start!

07.10.20222, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Strzelaj jak Janek Kos!

08.10.2022, godz. 15.00

zakończenie sezonu strzeleckiego

instruktorzy: J. Szwedziński

Usta milczą dusza śpiewa

09.10.2022, godz. 18.00

koncert operetkowy /bilety/, Teatr Miejski, sala widowiskowa, plac Staszica 1

Zaułek Puchaczy gra!

10.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

10.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIK

10.10.2022, godz. 15.00

październikowe rozgrywki

Zmalujmy coś razem

11.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

11.10.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

11.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

12.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

12.10.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

12.10.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

12.10.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

Po prostu jest …

12.10.2022, godz. 18.00

Wystawa fotografii grupy Sephia CAS, Teatr Miejski, Galeria na piętrze, plac Staszica 1

SKLEROZA nam nie grozi!

13.10.2022, godz. 13.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

BAL SENIORA 2022

13.10.2022, godz. 18.00-23.00

Hotel GROMADA /zapisy do 3.10.2022/

NIEZAPOMINAJEK czar

14.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zmalujmy coś razem

14.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Eksperci z ZUS’u wyjaśniają

14.10.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Święto pieczonego ziemniaka z sekcją SMAK

15.10.2022, godz. 15.00

zapisy od 10.10.2022

instruktorzy: A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

17.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Brydżowe rozdanie

17.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

18.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

18.10.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Gramy w BINGO!

18.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

19.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

19.10.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

19.10.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

19.10.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

TYSIĄC

19.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

20.10.2022, godz. 13.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

20.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK czar

21.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zmalujmy coś razem

21.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLIŚCI na start!

21.10.20222, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z kabaretem SKLEROZA

22.10.2022, godz. 15.00

zapisy od 17.10.2022

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

24.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Bez atu ze SZLEMIKiem

24.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

24.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

25.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

25.10.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Skarby w lesie

25.10.2022, godz. 10.30-14.30

wystawa rękodzielnicza klubowych sekcji w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Remibrydż

25.10.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

26.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

26.10.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

26.10.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

26.10.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

Tęga głowa

26.10.2022, godz. 16.00

październikowy quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

27.10.2022, godz. 13.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Do gry w DART’a niepotrzebna karta

27.10.2022, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

NIEZAPOMINAJEK czar

28.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zmalujmy coś razem

28.10.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Wspomnień czar - SENIORALIA i nie tylko

28.10.2022, godz. 15.00

pokaz klubowych zdjęć z sekcją MIGAWKA

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

31.10.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Szlem czy SZLEMIK?

31.10.2022, godz .15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj