fbpx

Program Klub Seniora

Bombki pięknie malowane

01-05.12.2022

konkurs mikołajkowy, /bombki robione własnoręcznie przyjmujemy w biurze instruktorów 8.00-20.00 do 5.12.2022 r./

instruktorzy

Skleroza nam nie grozi!

01.12.2022, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

NIEZAPOMINAJEK czar

02.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

02.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Zakończenie DNI SENIORA 2022

03.12.2022, godz. 15.00

podsumowanie działalności KS RCK, wręczenie nagród, omówienie planów na rok 2023, koncert, sala kameralna RCK

instruktorzy

Zaułek Puchaczy gra!

05.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Brydżowy zawrót głowy

05.12.2022, godz. 15.00

turniej sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

06.12.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

06.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Bombki pięknie malowane

06.12.2022, godz. 14.00

ogłoszenie wyników konkursu mikołajkowego

instruktorzy: A. Budych

BINGO! w czapce świętego Mikołaja

06.12.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

07.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Magiczne święta

07.12.2022, godz. 10.00

mikołajkowe zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

07.12.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.12.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

Tęga głowa w czapce Św. Mikołaja

07.12.2022, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Skleroza nam nie grozi!

08.12.2022, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

08.12.20022, godz. 15.00

rozgrywki mikołajkowe kobiet

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK czar

09.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

09.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Świąteczne rękodzieło z KUFERKIEM RÓŻNOŚCI

10.12.2022, godz. 15.00

wianki /zapisy od 5.12.2022 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

12.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

SZLEMIK

12.12.2022, godz. 15.00

grudniowy turniej brydżowy

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

13.12.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

13.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ z czekoladowym Mikołajem

13.12.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

14.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Zatrzymane w czasie

14.12.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

14.12.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

14.12.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

CZARNA BILA

14.12.20022, godz. 15.00

rozgrywki mikołajkowe mężczyzn

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

15.12.2022, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Nasza wigilia

15.12.2022, godz. 16.00

spektakl w wykonaniu aktorów scen krakowskich /wstęp wolny/

instruktorzy: J. Szwedziński

NIEZAPOMINAJEK czar

16.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

16.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Rzutka do tarczy Mikołajowi wystarczy

16.12.2022, godz. 16.00

świąteczny turniej DART’a

instruktorzy: J. Szwedziński

Wspomnień czar – DNI SENIORA 2022

17.12.2022, godz. 16.00

pokaz klubowych zdjęć

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

19.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Spotkanie wigilijne grupy plastycznej PLAMA

20.12.2022, godz. 10.00

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

20.12.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Mikołajowy TYSIĄC

20.12.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Seniorska Wigilia

21.12.2022, godz. 16.00

Klubowy opłatek bożonarodzeniowy /zapisy 1-12.12.2022 r., ilość miejsc ograniczona, sala kameralna RCK/

instruktorzy

Skleroza nam nie grozi!

22.12.2022, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

27.12.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

27.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLEMANIA z Mikołajem w słowie

27.12.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

28.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: Y. Aleinikava

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

28.12.2022, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: Y. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.12.2022, godz. 11.15

próba

instruktorzy: Y. Aleinikava

Skleroza nam nie grozi!

29.12.2022, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

NIEZAPOMINAJEK czar

30.12.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

30.12.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj