fbpx

Usta milczą dusza śpiewa

  • Start date: 09-10-22 18:00
  • Place: sala widowiskowa

Pilskie Senioralia 2022
Usta milczą dusza śpiewa

9 października 2022, godz. 18.00

bilet: 45 zł

usta milcza dusza spiewa

Podczas koncertu kwesta na rzecz hospicjum w Pile

"USTA MILCZĄ DUSZA ŚPIEWA" to koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż by posłuchać najpiękniejszych, efektownych arii solowych i duetów miłosnych z najsłynniejszych operetek i musicali, pełnych emocji utworów filmowych, standardów światowej estrady oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyków.

Wszystko to w znakomitym wykonaniu solistów znanych Pilskiej publiczności, z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego Adam Wojtasik Band.

Na scenie wystąpią:

  • Emilia Zielińska - sopran. Artystka, która urzeka publiczność niesamowitym głosem o poszerzonej skali oraz ujmuje osobowością.
  • Mariusz Adam Ruta- tenor, który doskonale czuje się w przebojach operetkowych jak i włoskiej estrady. Łączy w sobie skromność z dostojnością.
  • Mirosław Niewiadomski – tenor. Artysta wybitny, światowy, na scenie reprezentuje niezwykłą elegancję i mocny głos.
  • Adam Wojtasik Band – zespół doskonałych, gruntownie wykształconych instrumentalistów, także pedagogów. Bogate doświadczenie każdego z muzyków pozwala na rzadko spotykaną elastyczność repertuarową zespołu, który świetnie odnajduje się nie tylko w utworach operetkowym, ale również w przebojach muzyki popularnej.

Repertuar, który przygotowaliśmy to ponadczasowe, najbardziej znane i lubiane przez publiczność utwory. Usłyszymy między innymi: Wielka sława to żart, Ach jedź do Varasdin, Co się dzieje oszaleje, Bajadera, Usta milczą dusza śpiewa, Granada, Belle, Buona sera signorina, i inne. Nie zabraknie utworów Leonarda Cohena i Franka Sinatry.

Zadbaliśmy także o znane motywy muzyczne w wersji instrumentalnej w wykonaniu zespołu.

Wszystko dopełnione niesamowitą sferą perfekcyjnie dobranej kreacji artystycznej.

Słowem oprawi całość Renata Brukiewicz - specjalistka z zakresu elegancji i etykiety prowadząca szkolenia z tego tematu.

 

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj