fbpx

Program Klub Seniora

Rodzinna Majówka

01.05.2024, godz. 17.00-22.00

Park na Wyspie (zabawa z Dj'em, koncert zespołu Power Play)

Rodzinna Majówka

02.05.2024, godz. 15.00-22.00

Park na Wyspie (koncert dla dzieci, zabawa z Dj'em, koncert rockowy zespołu "All is one")

Pancerna Majówka

03.05.2024, godz. 11.00-16.00

w Pilskim Muzeum Wojskowym

Rodzinna Majówka

03.05.2024, godz. 18.00-22.00

Park na Wyspie (zabawa z Dj'em, koncert zespołu "Golden Life")

Quiz muzyczny

04.05.2024, godz. 11.00

instruktorzy: J. Aleinikava

Zaułek Puchaczy gra!

06.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

SZLEMIK gra!

06.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

07.05.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

07.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

WARCABY dla chłopa i baby

07.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

08.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

08.05.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

08.05.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

08.05.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

TYSIĄC dla tysięcy

08.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Co sił w nogach

09.05.2024, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

09.05.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

09.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

10.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

Zmalujmy coś razem

10.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

10.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

40 Urodziny TYGRYSKA

11.05.2024

w Pilskim Muzeum Wojskowym

Piknik Ekologiczny

11.05.2024, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki /zapisy od 6.05.2024 r./

instruktorzy: A. Budych, R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

13.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Poniedziałkowe popołudnie ze SZLEMIKiem

13.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

14.05.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

14.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ

14.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

15.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

15.05.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

15.05.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

15.05.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

Gramy w BINGO!

15.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SREBRNA SZPRYCHA

16.05.2024, godz. 10.00

rowerowe podróże małe i duże

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

16.05.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

16.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

17.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

Zmalujmy coś razem

17.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Spotkanie z prawnikiem

17.05.2024, godz. 15.00

wstęp wolny

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Strzelanie z Jankiem Kosem

18.05.2024, godz. 15.00

zajęcia sekcji strzeleckiej

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

20.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

SZLEMIK

20.05.2024, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

21.05.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

21.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

WARCABY dla chłopa i baby

21.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

22.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

22.05.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

22.05.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

22.05.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

TYSIĄC dla tysięcy

22.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

TĘGA GŁOWA

22.05.2024, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rowerem po złote runo

23.05.2024, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

23.05.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

23.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

24.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

Zmalujmy coś razem

24.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

24.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Dzień Matki

25.05.2024, godz. 16.00

z teatrem UBU /zapisy od 20.05.2024 r./

instruktorzy: R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

27.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

SZLEMIK

27.05.2024, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

28.05.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

28.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ

28.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

29.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

29.05.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

29.05.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

29.05.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

Gramy w BINGO!

29.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Rowerem przez powiat pilski

30.05.2024, godz. 10.00

wycieczka rowerowa z sekcją SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

30.05.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: R. Bekta

CZARNA BILA

30.05.2024, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

31.05.2024, godz. 9.00

próba zespołu

Zmalujmy coś razem

31.05.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

DART

31.05.2024, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

03.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

SZLEMIK gra!

03.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki sekcji

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

04.06.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

04.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

WARCABY dla chłopa i baby

04.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

05.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

05.06.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

05.06.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

05.06.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

TYSIĄC dla tysięcy

05.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Poranek ze SMAK'iem

06.06.2024, godz. 10.00

warsztaty kulinarne

instruktorzy: A. Budych

SREBRNA SZPRYCHA

06.06.2024, godz. 10.00

"Zwiedzamy okolice Piły na dwóch kółkach"

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

06.06.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

06.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

06.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

07.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

07.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Występ dzieci z Oddz. Przedszkolnych SP2

07.06.2024, godz. 10.00

grupa BIEDRONKI /wstęp wolny/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Czerwcowe popołudnie w klubowym ogrodzie

08.06.2024, godz. 11.00-16.00

/zapisy od 3.06.2024 r./

instruktorzy

Zaułek Puchaczy gra!

10.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Czerwcowe rozgrywki sekcji brydżowej SZLEMIK

10.06.2024, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

11.06.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

11.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ

11.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Aleinikava

Na dzień dobry PILANKI

12.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

12.06.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

12.06.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

12.06.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

Gramy w BINGO!

12.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Niczego nie żałuj, przed siebie pedałuj

13.06.2024, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

13.06.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

13.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

14.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

14.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Strzel, pal!

14.06.2024, godz. 15.00

popołudnie z sekcją strzelecką Janka Kosa

instruktorzy: J. Szwedziński

Piknik Ekologiczny w OTW Płotki

15.06.2024, godz. 10.00-17.00

/zapisy z wpłatą do 10.06.2024 r. w biurze instruktorów, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, J. Aleinikava

Zaułek Puchaczy gra!

17.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

SZLEMIK

17.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

18.06.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

18.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

WARCABY dla chłopa i baby

18.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

19.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

19.06.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

19.06.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

19.06.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

TYSIĄC dla tysięcy

19.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

TĘGA GŁOWA

19.06.2024, godz. 16.00

quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

SREBRNA SZPRYCHA

20.06.2024, godz. 10.00

krajoznawcza wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

20.06.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

20.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Literka do literki

20.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty historyczne

21.06.2024, godz. 7.00-20.00

"Zamek w Kórniku i pałac w Rogalinie" /zapisy z wpłatą w biurze instruktorów od 20.05.2024 r. do 10.06.2024 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

21.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

21.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Spotkanie z prawnikiem

21.06.2024, godz. 15.00

wstęp wolny

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

24.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Poniedziałkowe popołudnie ze SZLEMIK'iem

24.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Teatr ma w sobie magię

25.06.2024, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Zmalujmy coś razem

25.06.2024, godz. 10.00

warsztaty grupy plastycznej PLAMA

instruktorzy: A. Budych

REMIBRYDŻ

25.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

26.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikava

Zatrzymanie w czasie

26.06.2024, godz. 10.00

zajęcia sekcji rękodzieła artystycznego AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

26.06.2024, godz. 10.15

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

26.06.2024, godz. 11.15

próba

instruktorzy: J. Aleinikava

Gramy w BINGO!

26.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

W poszukiwaniu lata

27.06.2024, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi

27.06.2024, godz. 14.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

27.06.2024, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

e-senior

27.06.2024, godz. 16.00

uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów ukończenia całorocznego kursu I i II stopnia sekcji komputerowej e-senior

instruktorzy: J. Szwedziński

NIEZAPOMINAJEK CZAR!

28.06.2024, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Strzał w dziesiątkę

28.06.2024, godz. 15.0

rozgrywki w DART'a

instruktorzy: J. Szwedziński

Sobota z kabaretem SKLEROZA

29.06.2024, godz. 16.00

/zapisy od 24.06.2024 r./

instruktorzy: J. Szwedziński

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj