fbpx

Program Klub Seniora

Na dzień dobry PILANKI

01.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

01.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

01.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Gawęda pilska

01.06.2022, godz. 16.00

Piła z moich dziecięcych lat

instruktorzy: J. Szwedziński

SREBRNA SZPRYCHA

02.06.2022, godz. 10.00

W samochodzie rośnie brzuch, na rowerze zdrowy duch

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

02.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

02.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA po raz pierwszy

02.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

03.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Popołudnie dla umysłu

03.06.2022, godz. 14.00

łamigłówki, rebusy, krzyżówki

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Sobota z muzyką łatwą, lekką i przyjemną

04.06.2022, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

06.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Czerwcowe rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

06.06.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

07.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

07.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

BINGO!

07.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

08.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

08.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

08.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Tęga Głowa

08.06.2022, godz. 16.00

Ekstremalny turniej wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

W poszukiwaniu lata

09.06.2022, godz. 10.00

wycieczka na dwóch kółkach sekcji rowerowej SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

09.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

09.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

09.06.2022, godz. 16.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

10.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

10.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Sekcja strzelecka Janka Kosa zaprasza

11.06.2022, godz. 15.00

popołudnie w klubowym ogródku

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

13.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

SZLEMIKowe potyczki

13.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J.Szwedziński

Zmalujmy coś razem

14.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

14.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Porządki klubowej grządki

14.06.2022, godz. 12.00

instruktorzy

Remibrydż

14.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

15.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

15.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

15.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Zmalujmy coś razem

17.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Każda chwila tego warta by poprawić sprawność w DARTa!

17.06.2022, godz. 16.00

konkurs

instruktorzy: J. Szwedziński

PIKNIK EKOLOGICZNY

18.06.2022, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki – PRZYWITANIE LATA /zapisy od 13.06.2022 r., ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

20.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Turniej brydża sportowego sekcji SZLEMIK

20.06.2022, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem

21.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

21.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

BINGO!

21.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

22.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

22.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

22.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca

22.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Co sił w nogach

23.06.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

23.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

23.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA po raz drugi

23.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

e-senior

23.06.2022, godz. 16.00

Uroczyste zakończenie warsztatów komputerowych sekcji e-senior /wręczenie certyfikatów/

instruktorzy: A. Budych, J. Rutkowski

Zmalujmy coś razem

24.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

SCRABBLE

24.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

27.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: A. Budych

Bez atu ze SZLEMIKiem

27.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Warsztaty ekologiczne

28.06.2022, godz. 6.30-22.00

w Ogrodach Tematycznych Hortulus i Hortulus Spectabilis w Dobrzycy /wieża, labirynt/ + popołudnie nad morzem w Mielnie /zapisy, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

28.06.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia

28.06.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Remibrydż

28.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

29.06.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: C. Górski

Zatrzymane w czasie

29.06.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

29.06.2022, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikava

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca

29.06.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Poznajemy okolice Piły na dwóch kółkach

30.06.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

30.06.2022, godz. 11.00

próba męskiego zespołu wokalnego

instruktorzy: C. Górski

SKLEROZA nam nie grozi!

30.06.2022, godz. 13.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

30.06.2022, godz. 16.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

01.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Zbieracze słówek na start!

01.07.2022, godz. 15.00

scrabble, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie dla umysłu z nagrodami

02.07.2022, godz. 15.00

krzyżówki, diagramy, rebusy

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zaułek Puchaczy gra!

04.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

SZLEMIK gra!

04.07.2022, godz. 15.00

letnie rozgrywki brydżowe

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

AKCJA LATO

05.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

REMIBRYDŻ

05.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

06.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

06.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

06.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

06.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Gramy w BINGO!

06.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Czarna bila

07.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Aleinikowa

Wakacje z rękodziełem

08.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Konkurs strzelecki

09.07.2022, godz. 15.00

sekcji im. Janka Kosa /ogródek klubowy/

instruktorzy: J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

11.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

SZLEMIK bez atu

11.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Teatr to magia!

12.07.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

AKCJA LATO

12.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Język światła

12.07.2022, godz. 15.00

spektakl teatralny na 45-lecie Klubu Seniora RCK

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

13.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

13.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

13.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

TYSIĄC dla każdego

13.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Wycieczka rowerowa

14.07.2022, godz. 10.00

sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

14.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: J. Aleinikowa

Wakacje z rękodziełem

15.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

W klubowym obiektywie zdarzeń

15.07.2022, godz. 16.00

pokaz zdjęć z działalności klubu z sekcją Studio 68

instruktorzy: J. Szwedziński

Lipowa herbatka przy muzyce

16.07.2022, godz. 16.00

popołudnie z muzyką /wspólne śpiewanie, wolny mikrofon dla każdego/

instruktorzy: J. Aleinikowa, R. Bekta

Zaułek Puchaczy gra!

18.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Brydżowy poniedziałek

18.07.2022, godz. 15.00

z sekcją SZLEMIK

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

19.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia!

19.07.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

AKCJA LATO

19.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

REMIBRYDŻ

19.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

20.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

20.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

20.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

20.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Mądrej głowie…

20.07.2022, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Letnie trasy rowerowe

21.07.2022, godz. 10.00

z sekcją SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

21.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

22.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Wakacje z rękodziełem

22.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zbieracze słówek na start!

22.07.2022, godz. 15.00

scrabble, cz. 2

instruktorzy: J. Aleinikowa

Letni piknik ekologiczny

23.07.2022, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki /zapisy od 18.07.2022, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: R. Bekta, .J. Szwedziński

Zaułek Puchaczy gra!

25.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

SZLEMIK w poniedziałek!

25.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki sekcji brydżowej

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zmalujmy coś razem

26.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Teatr to magia!

26.07.2022, godz. 10.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

AKCJA LATO

26.07.2022, godz. 11.00

zajęcia rękodzielnicze /zapisy, ilość miejsc ograniczona/, RCK, plac Staszica 1

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Gramy w BINGO!

26.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

27.07.2022, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

Zatrzymane w czasie

27.07.2022, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

27.07.2022, godz. 10.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: J. Aleinikowa

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.07.2022, godz. 11.00

próba zespołu

instruktorzy: J. Aleinikowa

TYSIĄC dla każdego

27.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Wsiadaj na rower i ruszaj po zdrowie!

28.07.2022, godz. 10.00

wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA

instruktorzy: R. Bekta

Czarna bila

28.07.2022, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem

29.07.2022, godz. 10.00

warsztaty plastyczne grupy PLAMA

instruktorzy: A. Budych

Wakacje z rękodziełem

29.07.2022, godz. 11.00

w Klubie Seniora /zapisy: 602 253 964, ilość miejsc ograniczona/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Letnia rozgrywka w DARTa

29.07.2022, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Lipcowe smaki sekcji kulinarnej SMAK

30.07.2022, godz. 15.00

warsztaty dla członków sekcji

instruktorzy: A. Budych

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj