fbpx

Aladyn: na ratunek światu

Start date: 18-01-22 10:00
Place: sala widowiskowa

Aladyn: na ratunek światu

18 stycznia 2022, godz. 10.00

bilet: 10 zł, 5 zł grupowy (powyżej 10 osób)

aladyn

Mamy zaszczyt zaprosić młodych (i nie tylko) widzów na niebanalną inscenizację jednego z najsłynniejszych fragmentów "Baśni z 1001 nocy" — opowieści o Aladynie i jego cudownej lampie.
Główna postać — Aladyn, to biedny chłopak, zamieszkujący piękne, lecz bardzo zanieczyszczone królestwo. Jego ciężkie życie odmienia się za sprawą niezwykłej lampy, z której pojawia się Dżinn i chce spełnić jego trzy życzenia. Jednak nasz bohater zamiast bogactw i szczęścia pragnie uratować Ziemię przed nadciągającą nieuchronnie katastrofą ekologiczną (i tym samym zdobyć serce księżniczki Dżasminy).

Tematyką spektaklu są zagadnienia związane z niską emisją, smogiem, zanieczyszczeniem powietrza, segregacją odpadów i degradacją środowiska naturalnego.

Przedstawienie "Aladyn: na ratunek światu" to również wesoła, interaktywna zabawa z dziecięcą publicznością. Są tutaj konkursy, dużo piosenek i wspaniałej muzyki, mnóstwo humoru, barwne kostiumy i piękna scenografia. Nie można też zapominać o niewątpliwych walorach edukacyjnych tej inscenizacji.

Profesjonalni aktorzy teatralni z wieloletnim doświadczeniem stanowią gwarancję udanego spek-taklu i doskonałej zabawy!
Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Kowalczyk
Scenografia i kostiumy: Maria Maj
Muzyka i dźwięk: Michał Mach
Występują: Justyna Baran, Monika Ziarko, Janusz Baran.
Czas trwania: 60 minut
Wymagania techniczne: standardowe oświetlenie, nagłośnienie z możliwością podłączenia 3 mikroportów i odtwarzacza mp3 ze sceny, dostęp do źródła prądu
Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 5–10 lat

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj