fbpx

Ławeczka w słońcu

  • Place: sala widowiskowa

ŁAWECZKA W SŁOŃCU

11 listopada 2021, godz. 19.00

bilet: 80 zł, 70 zł balkon

laweczka w sloncu

Występują: Grażyna BARSZCZEWSKA / Maria GŁADKOWSKA, Sylwester MACIEJEWSKI, Wojciech WYSOCKI
Reżyseria: Dariusz TARASZKIEWICZ

Polska prapremiera przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor sztuki współpracujący z Melem Brooksem zaprasza na spotkanie z trojgiem zabawnych postaci.

Dwóch tetryków – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Podobnie jak w innych pensjonariuszy domu seniora "Ogród w Dolinie" (bez ogrodu i bez doliny zresztą), bo Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej?

Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania. Jak się bawić to na "Ławeczce w słońcu". Zapraszamy!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj