fbpx

Katarzyna Bosacka

  • Place: sala widowiskowa

Katarzyna Bosacka

26 listopada 2021, godz. 18.00

wstęp wolny, wejściówki do odbioru w kasie RCK

bosacka

Katarzyna Bosacka - dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci. Szefowa działu urody i zdrowia w "Wysokich Obcasach".
Z wykształcenia jest polonistką. Jest współautorką książek "Cena urody", "Jestem mamą" i "Encyklopedia zdrowia i urody". Autorka książek: "Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej", "Kasia Bosacka cudnie chudnie", "Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów" i "Cuda w kuchni".
W 1996 roku zaczęła pracę w "Gazecie Wyborczej". Pracowała również w redakcji "Wysokich Obcasów", sobotnim dodatku do dziennika. W latach 2007-2010 była korespondentką "Wysokich Obcasów" w Waszyngtonie.
W latach 2006-2008 wspólnie z Klaudią Carlos prowadziła program TVN Style Salon piękności, poświęcony pielęgnacji skóry, kosmetykom, zdrowemu trybowi życia i zagadnieniom zdrowotnym oraz konsumenckim. Od września 2010 prowadzi w telewizji TVN Style program konsumencki Wiem, co jem, i wiem, co kupuję. Od 20 sierpnia 2019 prowadzi kanał na platformie YouTube pod nazwą EkoBosacka, zajmujący się ekologią i zdrową żywnością.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj