fbpx

Zajęcia taneczne Afrodance

  • Start date: 05-11-22 12:00
  • Place: TM

Afrodance

5 listopada 2022, godz. 12.00-13.30

koszt: 20 zł

zapisy: tel. 602 252 675, ilość ograniczona

afrodance

O tańcach Afryki Zachodniej

Afrodance, a dokładniej, tradycyjne tańce Afryki Zachodniej to prastara, niezwykle żywiołowa i piękna forma ruchu. Wyzwala niewyobrażalną radość i energię, jest przyswajalna dla laików i rozwojowa dla zaawansowanych tancerzy. Poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie, koryguje posturę, podnosi pewność siebie, ale jest także lekcją folkloru i rytmów afrykańskich.

U korzeni, przy akompaniamencie bębnów, tańce te odzwierciedlały codzienne życie lub opowiadały historie, zapraszały do flirtu, na wesele lub do ciężkiej pracy. Potrafiły wyrazić zwinność i siłę młodych, ale też dostojność i elegancję wieku starszego. Dziś Afrodance w różnych formach jest popularny na całym świecie dzięki niepowtarzalnemu, uniwersalnemu charakterowi i jest obecny w tanecznym repertuarze największych artystów kultury popularnej.

O trenerce

Energetyczna, serdeczna i angażująca tancerka Afrodance. Zakochana w tradycyjnych tańcach Afryki Zachodniej odkąd po raz pierwszy trafiła na zajęcia prawie 15 lat temu. Wielokrotnie odwiedziła Afrykę Zachodnią w poszukiwaniu prawdziwych mistrzów, od których uczyła się przez lata: zarówno w Afryce jak i Wielkiej Brytanii.

Jej styl charakteryzuje się dokładnością ruchu, uczuciowością, kobiecością. Promuje radość w tańcu oraz akceptację własnego ciała, pracę nad kondycją i pewnością siebie. Swoją pasją dzieli się i zaraża od dobrych kilku lat; organizuje i prowadzi zajęcia w Polsce i Wielkiej Brytanii.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj