fbpx

Berek, czyli upiór w moherze

  • Start date: 16-01-23 17:00
  • Data2: 16-01-23 20:00
  • Place: sala widowiskowa

Berek, czyli upiór w moherze

16 stycznia 2023, godz. 17.00, 20.00

bilet: od 70 zł

berekZwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Zobacz na żywo wyjątkową historię w nadchodzącym sezonie teatralnym!
Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada – Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem. W rolach głównych wystąpią Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki.
"Berek, czyli upiór w moherze" to inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego pt. "Berek". Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. Szacuje się, że spektakl został wystawiony już ponad 1000 razy!
Anna i Paweł występują również w spektaklu komediowym "Berek, czyli upiór w moherze 2", która opowiada o innym rozdziale w życiu bohaterów.
W nadchodzącym sezonie teatralnym 2022 i 2023 "Berek, czyli upiór w moherze" zostanie wystawiony ponownie na deskach wielu scen w całej Polsce. Sprawdź repertuar teatralny i zarezerwuj bilety!

Reżyseria: Ewa Kasprzyk
Obsada: Ewa Kasprzyk, Joanna Jarmołowicz, Antoni Pawlicki, Lesław Żurek / Kamil Kula

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj