fbpx

Joanna Kołaczkowska

  • Start date: 05-06-23 19:00
  • Place: sala widowiskowa

Joanna Kołaczkowska
HRABINA PĄCZEK

5 czerwca 2023, godz. 19.00

bilet: 120 zł, 100 zł balkon

kolaczkowska

W dniu 5 czerwca 2023 (poniedziałek) o godz. 19:00 zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury – Fabryka Emocji (Teatr Miejski) w Pile, przy pl. Staszica 1 na program pt. "HRABINA PĄCZEK - recital Joanny Kołaczkowskiej".

To wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki. "Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie.

Teraz, w recitalu "HRABINA PĄCZEK - czyli muzyczny stand-up" buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje - mówi Kołaczkowska. Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos".

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi - Łukasz "Lopez" Pietsch na instrumentach klawiszowych.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj