fbpx

Magia z czarodziejem i wróżką

  • Start date: 09-02-23 10:00
  • Place: sala widowiskowa

Magia z czarodziejem i wróżką

9 lutego 2023, godz. 10.00

bilet: 15 zł

iluzjonista

Sztuka iluzji bawi zarówno małych jak i dużych z pewnością będzie ogromną niespodzianką i zapadnie na zawsze w ich pamięci.
"KIEDY WIDZISZ ŚMIEJĄCE SIĘ DZIECKO NA UŁAMEK SEKUNDY ZAPOMINASZ O WSZYSTKICH ZMARTWIENIACH"

Widowisko jest z zaangażowaniem dzieci na scenie zapraszanych do współpracy z iluzjonistą oraz dzieci przed sceną przerywnik ruchowo-muzyczny aktywizujący, relaksujący, integrujący, z podziałem na role z Wróżką/Magia wspaniale rozwija wyobraźnię dzieci, zachwyca je i rozśmiesza, czyli spełnia to czego w dzisiejszych czasach nam brakuje.

Duża dawka dobrego humoru poprawi nastrój i samopoczucie.

Magia jest owiana pewną tajemnicą, która przerasta dziecięcą wyobraźnie i pozwala im fantazjować. Widowisko jest skonstruowane w nowoczesny sposób, magia przeplatana muzyką rozrywkową i konkursami daje dzieciom pełny kontakt ze scena. Magia jako coś niesamowitego, zaskakującego, dającego radość, niesie w sobie wiele z zaczarowanego świata. Co młody człowiek odnajdzie magicznego w naszych widowiskach...? Przekonajcie się sami...

Magia grzeje, magia chłodzi - Magia dzieciom nie zaszkodzi "Każda dziewczynka chce zostać Wróżka a chłopiec Czarodziejem"

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj