fbpx

Klub "Dialog" - Małgorzata Walewska

  • Start date: 22-09-23 18:00
  • Place: sala widowiskowa

Klub "Dialog" - Małgorzata Walewska

22 września 2023, godz. 18.00

wstęp wolny

walewska

PIERWSZA DAMA POLSKIEJ OPERY

Moja twarz brzmi znajomo

Śpiewa w 12 językach, biegle mówi w pięciu. Występowała na najważniejszych scenach Nowego Jorku, Londynu, Wiednia. Tygodnik "Time" zaliczył ją do grona dziesięciorga najsławniejszych Polaków XXI wieku. Małgorzata Walewska - polska diva operowa o międzynarodowej sławie.
Książka biograficzna "Moja twarz brzmi znajomo", napisana wspólnie z Agatą Ubysz to kulisy kariery pierwszej damy polskiej opery.
Małgorzata Walewska od lat zasiada w jury telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma wspaniały głos, ale nie usłyszysz go w radiu. Możesz nie wiedzieć, że w 1999 roku brytyjski dziennik "The Times" wytypował ją jako jedną z gwiazd, które oświetlą Polsce drogę w następne tysiąclecie. Zaskoczy cię wiadomość, że jej kolegami z pracy byli Placido Domingo i Luciano Pavarotti. Czy świat zna ją lepiej niż my? Kim naprawdę jest największa gwiazda polskiej opery? Jak wysoką cenę musiała zapłacić za międzynarodową sławę? Małgorzata Walewska zaprasza cię do swojego świata pełnego dźwięków. Usłyszysz go dzięki rozmowie, którą prowadzi z Agatą Ubysz. Będzie intymnie, zaskakująco, bez udawania i szczerze do bólu. Bo z kim tak można rozmawiać, jeśli nie z prawdziwą przyjaciółką?

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj