fbpx

Komedia z dreszczykiem

  • Start date: 12-11-23 19:00
  • Place: sala widowiskowa

KOMEDIA Z DRESZCZYKIEM

12 listopada 2023, godz. 19.00

bilet: od 90 zł

komedia z dreszczykiem

Jeśli zaczynacie dzień od lektury Instagrama i portali plotkarskich, opisujących rewelacje z życia celebrytów, to, to co za chwilę się wydarzy na pewno się Wam spodoba.

Do pięknej posiadłości nad jeziorem, w 30. rocznicę ślubu, przyjeżdża Konrad - scenarzysta niegdyś hitowych seriali. Nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką Izabellą - lekko wyblakłą już gwiazdą kina. Namiętnemu rendez vous z kipiącą erotyzmem Bianką, przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo…

Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina - medium i hipochondryczka.

Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli - co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem, gdzie wraz z nami spróbujecie rozwikłać zagadkę ukrytą w "Komedii z dreszczykiem".

Czas trwania spektaklu: 2 h z 15 minutową przerwą

Występują: Magdalena WOŁŁEJKO, Lucyna MALEC / Katarzyna MACIĄG, Marek SIUDYM, Piotr CYRWUS / Modest RUCIŃSKI
Reżyseria: Magdalena WOŁŁEJKO

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj