fbpx

Kabaret Młodych Panów

  • Start date: 13-04-24 17:00
  • Data2: 13-04-24 20:00
  • Place: sala widowiskowa

Kabaret Młodych Panów
Co się stało?

13 kwietnia 2024, godz. 17.00, 20.00

bilet: 115 zł, 90 zł balkon

kmn

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) o godz. 17:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile z najnowszym programem pt. "Co się stało?" wystąpi Kabaretu Młodych Panów.

Program trwa prawie dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można się rozerwać przy wybuchowej mieszance śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia, a wszystko to podszyte błyskotliwym i inteligentnym dowcipem.

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – "Co się stało?" jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!

Program dla widzów od 16 roku życia!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj