fbpx

Wiedeńska Gala Noworoczna

  • Start date: 04-01-24 19:00
  • Place: sala widowiskowa

Wiedeńska Gala Noworoczna

4 stycznia 2024, godz. 19.00

bilet: 100 zł

wiedenska gala

WIEDEŃSKA GALA NOWOROCZNA

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego Wiednia.

Wybitny soliści o unikatowych barwach głosu.

  • Wyjątkowy klimat muzyczny.
  • Wirujący tancerze.
  • Toast z lampką szampana.

Utwory najsłynniejszych kompozytorów świata, walce, brawurowe czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wiedeńskiego wieczoru. Zabierzemy Państwa do bajkowego świata, pełnego pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów, gdzie słychać będzie szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana. Całość dopełnimy tańcem i słowem.

Wystąpią dla Państwa wybitni soliści polskiej sceny operowej i operetkowej. Artyści projektów polskich i międzynarodowych, kreujący także role w teatrach.

Edyta Piasecka – sopran dramatyczny koloraturowy - jedna z najbardziej rozpoznawalny i cenionych solistek sceny operowej i operetkowej. Solistka Opery Narodowej, Opery Krakowskiej. Wyróżniona między innymi nagrodą „Gwiazda Wokalistyki”.

Emilia Zielińska – sopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.

Mariusz Adam Ruta – tenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Mistrzowsko partnerujący w duetach operetkowych. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami.

Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów. Występował również w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej. Artysta współpracujący przez wiele lat z Kazimierzem Kowalskim.

Renata Brukiewicz – gospodyni koncertu.

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra pod batutą dyrygenta Orlina Bebenowa, której występy znane są z charakterystycznego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków i dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. To także gwarancja wspaniałej zabawy z publicznością.

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj