fbpx

Warsztaty tanga

  • Place: sala widowiskowa

tango czerwiec

Nauka Tanga
(poziom podstawowy i średniozaawansowany)

Nauka tanga opierać się będzie na cyklicznych spotkaniach, mających charakter warsztatowy.  Oferujemy zajęcia grupowe, które mają doskonalić i rozwijać umiejętności tańczenia tanga. Proponujemy również zajęcia indywidualne dla chętnych. Integralnym elementem nauki jest praktyka, gdzie kursanci pod okiem instruktora mogą przećwiczyć tematy z warsztatów.

Trenerzy: Agnieszka i Adam Wiśniewscy. Tańczymy od ok. 4 lat. Nauki pobieramy i pobieraliśmy  m.in. u G. Kałmuczka, Justyny Jędrzejewskiej i Andrzeja Bernasia, Irka Michalkiewicza i Kasi Press, czy Beaty Neumann. Staramy się być obecni na najważniejszych wydarzeniach w kraju i nie tylko. W Gnieźnie prowadzimy cykliczną milongę Retro. Jesteśmy również organizatorami koncertów, wystaw, pokazów i imprez tangowych w Gnieźnie. Prowadzimy bloga i fanpage poświęcony naszym doświadczeniom tanecznym. Zależy nam na propagowaniu tanga i jego kultury. Taniec dla nas to siła spokoju i własny rozwój.

Dla kogo: poziom podstawowy i średniozaawansowany

Kiedy: Spotkania raz w miesiącu na zasadzie warsztatów w dwóch blokach po 1,5h z 10 minutową przerwą.

Czas: proponowane rozpoczęcie 10.00-11.30 (P); 11.45-12.45 praktyka; 13.00-16.00 (ŚZ)

Jak: warsztaty i praktyka powarsztatowa. Dla chętnych zajęcia indywidualne z parą. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 880 045 802

Miejsce: Regionalne Centrum Kultury w Pile, plac Staszica 1

Zapisy: kasa RCK, tel. 602-252-675

Cennik: 40zł od osoby (nauka tanga, opiekę 2 instruktorów, praktyka)

Harmonogram spotkań: 13.02, 19.03, 10.04, 07.05, 11.06

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj