Repertuar kino

smietanka towarzyska

Śmietanka towarzyska

Kino plenerowe

komedia, USA (96 min.)
reż. Woody Allen
wyst.: Jesse Einsenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
Bobby jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka, Phila, agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę, Vonnie. Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

7 lipca, godz. 22.00

Bulwary Châtellerault

moje corki krowy

Moje córki krowy

Kino plenerowe

komediodramat, Polska (88 min.)
reż. Kinga Dębska
wyst.: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński
Marta odniosła sukces w życiu - jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie szuka pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt.

14 lipca, godz. 22.00

Bulwary Châtellerault

slaba plec

Słaba płeć?

Kino plenerowe

komedia romantyczna, Polska (99 min.)
reż. Krzysztof Lang
wyst.: Olga Bołądź, Piotr Adamczyk, Piotr Głowacki, Katarzyna Figura
Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

21 lipca, godz. 22.00

Bulwary Châtellerault

rolling stones

Rolling Stones Olé, Olé, Olé!

Kino plenerowe

dokument muzyczny, Wielka Brytania (95 min.)
reż. Paul Dugdale
wyst.: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Ron Wood
W 2016 roku The Rolling Stones wyruszyli w kolejną trasę koncertową i dosłownie "przetoczyli się" przez Amerykę Południową. Zagrali m.in. w Chile, Argentynie czy Brazylii. W sumie - dziewięć krajów, dziesiąta okazała się Kuba - miejsce, gdzie Stonesi nigdy wcześniej nie wystąpili. Im bardziej zespół zbliżał się do finałowego koncertu w Hawanie, tym większe napięcie paraliżowało jego organizatorów. Zaraz po oficjalnym ogłoszeniu, że koncert się odbędzie, fani oszaleli, a poziom ich oddania dla zespołu przybrał znamiona oficjalnego kultu. Od Chile aż po Kubę zespół witany był z takim aplauzem, jaki udawało im się wydobywać z tłumów widzów w latach 60. ubiegłego wieku. Widać to szczególnie wyraźnie w czasie zapisów z koncertów plenerowych, które stanowią blisko połowę tego niezwykłego filmu, a zwłaszcza na koncercie finalnym w Hawanie na którym zjawiło się 1 200 000 widzów!

28 lipca, godz. 22.00

Bulwary Châtellerault

facet_na_miare

Facet na miarę

Kino plenerowe

(Un homme à la hauteur) komedia romantyczna, Francja (98 min.)
reż. Laurent Tirard
wyst.: Jean Dujardin, Virginie Efira, Cédric Kahn, Stéphanie Papanian
Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: " nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń.

4 sierpnia, godz. 22.00

Bulwary Châtellerault

links

 

kup bilet

bilet

 

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2017 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj