×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Program Klub Seniora

Czerwcowe pląsy na parkiecie

01.06.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Zebranie klubowe

03.06.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

03.06.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

04.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

04.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

SCRABBLOMANIACY zapraszają do gry

04.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

05.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

05.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

05.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Trudny quiz dla wybranych

05.06.2019, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

SKLEROZA nam nie grozi!

06.06.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

06.06.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty malarskie dla słuchaczy NUTW w Pile

06.06.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA mężczyzn

06.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Kwietny czwartek

06.06.2019, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

07.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

07.06.2019, godz. 10.00

zajęcia integracyjne junior/senior z sekcją AMFORA, KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SCRABBLOMANIACY zapraszają do gry

07.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warcaby dla chłopa i baby!

07.06.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Babie Lato

09.06.2019, godz. 6.30

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów "Babie Lato" Bydgoszcz 2019 /wyjazd sekcji plastycznych/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Czerwcowy turniej brydżowy

10.06.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

11.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

11.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Czarnej bili czar

11.06.2019, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

12.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

12.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

12.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

To i owo na brydżowor

12.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi!

13.06.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

13.06.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA mężczyzn

13.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Florystyka

13.06.2019, godz. 16.00

zakończenie kursu

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

14.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca!

14.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Dzień Brodatego Goździka

15.06.2019, godz. 12.00

Wyjazd klubowych zespołów artystycznych na III Przegląd Zespołów Muzycznych i Śpiewaczych z okazji DNIA BRODATEGO GOŹDZIKA w Siedlisku

instruktorzy: P. Wojnarowski, J. Szwedziński

Bez atu ze SZLEMIKIEM

17.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

18.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

18.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

e-senior

18.06.2017, godz. 17.00

Uroczyste podsumowanie i wręczenie certyfikatów ukończenia całorocznego kursu I i II stopnia sekcji komputerowej e-senior, występ chóru HALKA

instruktorzy: J. Rutkowski, A. Budych, J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

19.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

19.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

19.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Jak masz farta, zagraj w DART’a

19.06.2019, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

21.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Świętojańskie lampiony

21.06.2019, godz. 11.00

warsztaty rękodzielnicze z sekcją AMFORA i KUFEREK RÓŻNOŚCI

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Strzelamy jak Janek Kos

21.06.2019, godz. 16.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowsk

Piknik ekologiczny

22.06.2019, godz. 10.00-17.00

w OTW Płotki /zapisy/

instruktorzy: R. Bekta, A. Budych

Turniej brydża sportowego sekcji SZLEMIK

24.06.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

25.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

25.06.2019, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

To i owo na brydżowo

25.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki remibrydża, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

26.06.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

26.06.2019, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

26.06.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Czarnej bili czar

26.06.2019, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Warsztaty ekologiczno-edukacyjne

27.06.2019, godz. 7.30

w Ogrodach HORTULUS w Dobrzycy k/Mielna /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

SKLEROZA nam nie grozi!

27.06.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

27.06.2019, godz. 11.30

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem – sekcja PLAMA zaprasza

28.06.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Wytrwaj do końca, wygraj w tysiąca!

28.06.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Artystyczne letnie popołudnie

29.06.2019, godz. 16.00

z teatrem UBU i zespołem NIEZAPOMINAJKI

instruktorzy: R. Bekta

links

 

kup bilet

bilet

bilet

bilet

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2019 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj