Program Klub Seniora

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

02.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomania

03.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Styczniowa kreatornia "Karnawałowa biżuteria z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI"

04.01.2018, godz. 15.00

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

05.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

05.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Rzutem w DART’a w 2018 rok

05.01.2018, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

Kurs j. angielskiego

08.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

08.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kontra i rekontra

08.01.2018, godz. 14.00

turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

intruktorzy: J. Szwedziński

Remi z brydżem się spotkają…

09.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 1

intruktorzy: J. Szwedziński

Słońce oświeca świat, wiedza oświeca ludzi

10.01.2018, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej TĘGA GŁOWA

intruktorzy: R. Bekta

Trendy babcia i cool dziadek

11.01.2018, godz. 10.00

zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z SP2

intruktorzy: A. Budych

Kurs j. angielskiego

12.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

12.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Bile do łuzy

12.01.2018, godz. 15.00

CZARNA BILA kobiet, cz. 1

Karnawałowe spotkanie z sekcją kulinarną SMAK

13.01.2018, godz. 15.00

gotujemy dla WOŚP (zapisy)

intruktorzy: A. Budych

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14.01.2018, godz. 15.00

intruktorzy

Kurs j. angielskiego

15.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

15.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlem albo szlemik

15.01.2018, godz. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

Remi z brydżem się spotkają…

16.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki w remibrydża, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Scrabblomania

17.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: R. Bekta

Tajemnica 64-pól

18.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki szachowo-warcabowe

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

19.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

19.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Czy Mikołaj istnieje naprawdę?

19.01.2018, godz. 14.00

spektakl w wykonaniu młodzieży gimnazjalnej, wspólne śpiewanie kolęd

intruktorzy: A. Budych

Dzień Babci i Dziadka

20.01.2018, godz. 16.00

popołudnie z żartem i kabaretem SKLEROZA

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

22.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

22.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Szlemik w poniedziałek!

22.01.2018, godz. 16.00

intruktorzy: A. Budych

"Tysiącem" otwieramy Nowy Rok

23.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

intruktorzy: G. Urbanowicz

CZARNA BILA

24.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

intruktorzy: R. Bekta

Jaka to melodia?

25.01.2018, godz. 16.00

quiz muzyczny z nagrodami

intruktorzy: M. Zaleski

Kurs j. angielskiego

26.01.2018, godz. 10.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

26.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Noworoczny pokaz klubowych zdjęć

26.01.2018, godz. 16.00

intruktorzy: J. Szwedziński

W karnawale, w karnawale młodzi i starzy idą na bale!

27.01.2018, godz. 16.00

zabawa karnawałowa

intruktorzy: G. Urbanowicz

Kurs j. angielskiego

29.01.2018, godz. 9.30

intruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

29.01.2018, godz. 13.00

intruktorzy: G. Urbanowicz

Prawie noworoczny turniej

29.01.2018, godz.. 14.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

intruktorzy: A. Budych

Bile do łuzy

30.01.2018, godz. 15.00

CZARNA BILA kobiet, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

CZARNA BILA

31.01.2018, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

intruktorzy: J. Szwedziński

Popołudnie z łamigłówkami

01.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

02.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Spotkanie z DARTEM

02.02.2018, godz. 16.00

konkurs rzutek do tarczy

instruktorzy: J. Szwedziński

Tłusty czwartek inaczej - słodkości o zmniejszonej kaloryczności!

03.02.2018, godz. 15.00

warsztaty sekcji kulinarnej SMAK

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

05.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Ze SZLEMIKIEM za pan brat

05.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki sekcji Szlemik

instruktorzy: J. Szwedziński

1000 dla każdego

06.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: G. Urbanowicz

Dość trudny konkurs wiedzy powszechnej "Tęga głowa"

07.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: R. Bekta

Wystawa rocznego dorobku sekcji plastycznej PLAMA w galerii PSM-LW, ul. Sikorskiego

08.02.2018, godz. 18.00

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

09.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

09.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Kochaj i …tańcz!!!

10.02.2018, godz. 16.00

zabawa walentynkowa

instruktorzy: G. Urbanowicz

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

12.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Brydż dla każdego

12.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: M. Zaleski

Podkoziołek, czyli wielkopolski śledzik

13.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zabawa w słówka

14.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki Scrabble, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

15.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

16.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Czarna Bila

16.02.2018, godz.. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: M. Zaleski

Fragmenty dramatyczne" S. Becketta

17.02.2018, godz. 16.00

spektakl premierowy teatru UBU

instruktorzy: R. Bekta

Ferie u seniora

19.02.2018, godz. 10.00

"Plecione bransoletki z ozdobami" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

19.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Turniej brydżowy w zimowej scenerii

19.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: M. Zaleski

Ferie u seniora

20.02.2018, godz. 10.00

"Breloczki do kluczy" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

1000 dla każdego

20.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Ferie u seniora

21.02.2018, godz. 10.00

"Poszewki na poduszki" – zdobienie metodą decoupage (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Zabawa w słówka

21.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki Scrabble, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Ferie u seniora

22.02.2018, godz. 10.00

"Masa porcelanowa - dekoracje okienne" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Warcabowy zawrót głowy

22.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: M. Zaleski

Ferie u seniora

23.02.2018, godz. 10.00

"Wisiorki z modeliny" (zapisy - kasa RCK, ilość miejsc ograniczona)

instruktorzy: A. Budych

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

23.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

23.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: M. Zaleski

Popołudnie z BALLADĄ

24.02.2018, godz. 16.00

instruktorzy: M. Zaleski

Gimnastyka z sekcją SZPAGAT

26.02.2018, godz. 13.00

instruktorzy: G. Urbanowicz

Trzy bez atu ze Szlemikiem

26.02.2018, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe sekcji SZLEMIK

instruktorzy: A. Budych, J. Szwedziński

Czarna Bila

27.02.2018, godz.. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: G. Urbanowicz

Zimowy pokaz klubowych zdjęć

28.02.2018, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

links

 

kup bilet

bilet

 

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2018 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj