×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Program Klub Seniora

CZARNA BILA

01.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

ŁUBU DUBU z teatrem UBU

02.02.2019, godz. 16.00

zabawa taneczna

instruktorzy: J. Szwedziński

Spotkanie z Z-cą Dyrektora RCK FE Mirosławem Nalepą

04.02.2019, godz. 12.00

instruktorzy

Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK

04.02.2019, godz. 15.00

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

05.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Traf w 10

05.02.2019, godz 16.00

konkurs DART'a

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

06.02.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

06.02.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

06.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z 1000 w karnawałowym nastroju

06.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

07.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

07.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty plastyczne dla słuchaczy NUTW

07.02.2019, godz. 12.00

instruktorzy: A. Budych

FLORYSTYKA dla miłośników piękna

07.02.2019, godz. 16.00

instruktorzy: A. Budych

Kuferek różności z wizytą w świetlicy SP2

08.02.2019, godz. 10.00

warsztaty integracyjne

instruktorzy: A. Budych

Zabawa w słówka

08.02.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Warsztaty rękodzielnicze z sekcjami AMFORA i KUFEREK RÓŻNOŚCI

09.02.2019, godz. 15.00

ceramika

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Brydż dla każdego

11.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki sekcji SZLEMIK

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

12.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

12.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: J. Szwedziński

Wystawa prac malarskich sekcji PLAMA

13.02-15.03.2019, godz. 10.00-16.00

w filii nr 3 PiMBP w Pile, ul. Prusa 16

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry PILANKI

13.02.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

13.02.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

13.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNA BILA

13.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: R. Bekta

Tęga głowa

13.02.2019, godz. 16.00

konkurs wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Wernisaż wystawy sekcji PLAMA

13.02.2019, godz. 17.00

w filii nr 3 PiMBP w Pile, ul. Prusa 16

instruktorzy: A. Budych

SKLEROZA nam nie grozi

14.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

14.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Florystyka

14.02.2019, godz. 16.00

warsztaty walentynkowe

instruktorzy: A. Budych

Trendy babcia i cool dziadek

15.02.2019, godz. 10.00

plastyczne zajęcia integracyjne z sekcjami KUFEREK RÓŻNOŚCI i AMFORA i dziećmi z SP2

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

Gimnastyka mózgu

15.02.2019, godz. 16.00

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pasaż TESCO. Poznaj bliskiego sąsiada

16.02.2019, godz. 11.00-17.00

prezentacje klubowych zespołów artystycznych tj. teatru UBU, kabaretu SKLEROZA, zespołów PILANKI, BALLADA, ZAUŁEK PUCHACZY, chóru SREBRNA NUTA oraz wystawa sekcji plastycznych (AMFORA, PLAMA, KUFEREK RÓŻNOŚCI) w pasażu TESCO, ul. Bydgoska 135

instruktorzy: P. Wojnarowski, R. Bekta, E. Porazińska-Bednarek, A. Budych

Bez atu ze SZLEMIKIEM

18.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki brydżowe

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

19.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

W remibrydża zagrajmy raz jeszcze

19.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Na dzień dobry PILANKI

20.02.2019, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

Chóralne śpiewanie na wszystkie troski

20.02.2019, godz. 11.00

próba chóru SREBRNA NUTA

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

20.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Z 1000 w karnawałowym nastroju

20.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

21.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

21.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Kwietny wtorek

21.02.2019, godz. 16.00

zajęcia florystyczne

instruktorzy: A. Budych

Warcabowy zawrót głowy

22.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: P. Wojnarowski

CZARNA BILA

22.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

W tanecznych rytmach

23.02.2019, godz. 16.00

zabawa

instruktorzy: P. Wojnarowskis

SZLEMIK'owe rozdanie

25.02.2019, godz. 15.00

turniej

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - PLAMA zaprasza

26.02.2019, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

CZARNA BILA

26.02.2019, godz. 15.00

rozgrywki kobiet, cz. 2

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

27.02.2019, godz. 12.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej Amfora

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Zabawa w słówka

27.02.2019, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: R. Bekta

Zimowy pokaz zdjęć klubowych

27.02.2019, godz. 16.00

instruktorzy: J. Szwedziński

SKLEROZA nam nie grozi

28.02.2019, godz. 9.30

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

28.02.2019, godz. 11.30

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pączusie i inne słodkości

28.02.2019, godz. 15.00

TŁUSTY CZWARTEK z sekcją SMAK, warsztaty kulinarne

instruktorzy: A. Budych

links

 

kup bilet

bilet

 

napisz do nas

write

 

zapisz się do Newslettera

zapisz się

Copyright 2012-2019 Regionalne Centrum Kultury w Pile

Szukaj