×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pokaż politykę prywatności

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać zmieniona.

Program Klub Seniora

Sekrety ogrodu

01-31.07.2021

wystawa prac E. Ilony Banach-Wach z grupy plastycznej PLAMA w galerii Labirynt PSM L-W w Pile, ul. Sikorskiego 33 /po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 506-081-469/

instruktorzy: A. Budych

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

01.07.2021, godz. 9.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

01.07.2021, godz. 11.00

Lampiony z bibuły /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

01.07.2021, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 1

instruktorzy: P. Wojnarowski

Popołudnie dla umysłu

02.07.2021, godz. 15.00

krzyżówki z nagrodami

instruktorzy: P. Wojnarowski

W krainie bajek i legend

05-30.07.2021

wystawa kukiełek wzorowanych na postaciach z Bestiariusza Słowiańskiego /projekt i wykonanie – Anna Budych/

instruktorzy: A. Budych

Zaułek Puchaczy gra!

05.07.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

05.07.2021, godz. 11.00

Filcowanie na sucho /kukiełki/ zapisy

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

06.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Teatr ma w sobie magię

06.07.2021, godz. 11.00

próba UBU

instruktorzy: R. Bekta

Z tysiącem w rękach

06.07.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

07.07.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

07.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Tęga głowa

07.07.2021, godz. 16.00

Quiz wiedzy powszechnej

instruktorzy: R. Bekta

Rozśpiewany poranek z zespołem BALLADA

08.07.2021, godz. 9.00

próba

instruktorzy: P. Wojnarowski

Pięknie, zdrowo, rowerowo

08.07.2021, godz. 10.00

wycieczka rowerowa

instruktorzy: R. Bekta

WAKACJE U SENIORA

08.07.2021, godz. 11.00

Ważka z koralików /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

08.07.2021, godz. 15.00

edycja mężczyzn, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

09.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Strzelamy jak Janek Kos

09.07.2021, godz. 13.00

konkurs strzelecki

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zaułek Puchaczy gra!

12.07.2021, godz. 9.00

próba zespołu

instruktorzy: P. Wojnarowski

WAKACJE U SENIORA

12.07.2021, godz. 11.00

Quilling /artystyczne kartki zdobione formami z pasków papieru/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

13.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

13.07.2021, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

Na dzień dobry Pilanki i Srebrna Nuta

14.07.2021, godz. 9.00

próby zespołów

instruktorzy: P. Wojnarowski

Zatrzymane w czasie

14.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Remikowe rozdanie

14.07.2021, godz. 15.00

remibrydż, cz. 1

instruktorzy: A. Budych

WAKACJE U SENIORA

15.07.2021, godz. 11.00

Kreatywne druty w akcji /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

15.07.2021, godz. 15.00

edycja kobiet, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Piknik ekologiczny w OTW Płotki

16.07.2021, godz. 10.00-17.00

/zapisy, zbiórka parking przy Netto, ul. Bydgoska/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

WAKACJE U SENIORA

19.07.2021, godz. 11.00

Wyklejane obrazy /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

19.07.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

20.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Z tysiącem w rękach

20.07.2021, godz. 15.00

rozgrywki, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

21.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Mistrzostwa warcabowej szachownicy

21.07.2021, godz. 16.00

rozgrywki

instruktorzy: A. Budych

WAKACJE U SENIORA

22.07.2021, godz. 11.00

Zwierzaki z pomponów /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

CZARNEJ BILI CZAR

22.07.2021, godz. 15.00

edycja mężczyzn, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

Warsztaty ekologiczne Kołobrzeg 2021

23.07.2021

+ latarnia morska + Muzeum Figur Woskowych /zapisy/

instruktorzy: A. Budych, E. Porazińska-Bednarek

WAKACJE U SENIORA

26.07.2021, godz. 11.00

Malowanie na szkle /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Skleroza nam nie grozi!

26.07.2021, godz. 16.00

próba kabaretu

instruktorzy: J. Szwedziński

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

27.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

Od słowa do słowa i rozgrywka gotowa

27.07.2021, godz. 15.00

SCRABBLE, cz. 2

instruktorzy: J. Szwedziński

Zatrzymane w czasie

28.07.2021, godz. 10.00

zajęcia sekcji ceramiki artystycznej AMFORA

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Remikowe rozdanie

28.07.2021, godz. 15.00

remibrydż, cz. 2

instruktorzy: A. Budych

WAKACJE U SENIORA

29.07.2021, godz. 11.00

Lniane torby /zapisy/

instruktorzy: E. Porazińska-Bednarek

Lipcowe smaczki

29.07.2021, godz. 15.00

warsztaty kulinarne sekcji SMAK /zapisy/

instruktorzy: A. Budych

Zmalujmy coś razem - sekcja PLAMA zaprasza

30.07.2021, godz. 10.00

warsztaty

instruktorzy: A. Budych

DART grzechu wart

30.07.2021, godz. 15.00

rozgrywki

instruktorzy: J. Szwedziński