fbpx

O czym marzą drzewa

  • Place: sala widowiskowa

O czym marzą drzewa

7 lutego 2020, godz. 10.00

bilet: 10 zł

drzewa

"... podobno był tu kiedyś wielki zielony
las i nas – drzew było dużo, a teraz
zostaliśmy tylko my ..."

Świat dawniej był piękniejszy. Czyste rzeki, dużo drzew i świeże powietrze. Niestety przez zanieczyszczenia, tony śmieci i ocieplenie klimatu przyroda obumiera. Stare drzewo, które przez lata swojego życia było świadkiem nieodpowiedzialnych i niszczycielskich działań ludzi boi się, że nie ma już ratunku.

Ale pojawia się ktoś jeszcze! Ala – wesoła pierwszoklasistka. Razem z młodym drzewkiem – bukiem Jasiem wierzą, że los może się odwrócić. Trzeba tylko się bardzo postarać i przekonać wszystkich jak dużo ludzkość może stracić zaniedbując przyrodę. Czy uda się naszym bohaterom ta trudna misja? Czy odkryją jak należy postępować, by okolica, w której przyszło im żyć była przyjazna, czysta i zachęcająca do spędzania czasu na świeżym powietrzu? I czy stary buk Jędrzej uwierzy, że ludzie wcale nie muszą być źli?

Wszystkiego dowiemy się oglądając wspaniały spektakl dla dzieci zatytułowany "O czym marzą drzewa". Na szczęście nasi bohaterowie mogą liczyć na drogich widzów i zapewne niejeden raz poproszą dzieci o pomoc.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj