fbpx

#MuremZaKulturą

  • Place: sala widowiskowa

#MuremZaKulturą

21 listopada 2020, godz. 18.00

wydarzenie online

murem za kultura

W sobotę 21 listopada 2020 roku o godzinie 18:00 zapraszamy na koncert NA ŻYWO, który odbędzie się na scenie pilskiego RCK.
Wydarzenie #MuremZaKulturą to odpowiedź na aktualnie obowiązujące obostrzenia w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Ideą koncertu jest pomoc finansowa dla pilskich artystów, którzy zostali pozbawieni możliwości koncertowania, co niesie za sobą szereg strat dla placówek kultury – teatrów, kin, muzeów, galerii, domów kultury etc., a także dla branży eventowej oraz firm zajmujących się techniką estradową…
W ramach koncertu będziemy zachęcać do wysyłania płatnych SMSów, z których wszystkie środki zostaną przekazane uczestnikom koncertu tj. grające zespoły oraz firmie odpowiedzialnej za nagłośnienie i oświetlenie.
Pieniądze będzie można również wpłacać na specjalnie utworzone konto zbiórki dla pilskich artystów, więcej szczegółów już wkrótce!
W koncercie udział wezmą:
- ALIANS,
- ALL THE PLAYERS,
- QULTURKA,
- N.O.C.,
- MIRON NALEPA BAND.
Koncert do obejrzenia na ŻYWO w TV Asta.
Livestream z koncertu dostępny również na:
https://www.facebook.com/asta24pl/
https://www.facebook.com/RegionalneCentrumKulturyWPile

Wszystkie ręce na pokład!
#PiłaRazemSięTrzyma
Organizatorami wydarzenia są: Studio K2 i K2print.pl, Regionalne Centrum Kultury w Pile, TV Asta, Asta Net, Magazyn67, Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj