fbpx

Michał Bajor - Moje podróże

  • Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
zaprasza na koncert
Michała Bajora
Moje podróże

michal bajor

Po dwóch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu "Od Piaf do Garou" Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę. Nagrał swoją 18 płytę pt. "Moje podróże". 13 (to szczęśliwa dla artysty liczba) autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali tak uznani twórcy jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak. Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod którego jest Michał. Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy – są niezwykle osobiste. Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty. Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka, Michał rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony. Na koncercie znajdzie się również kilka piosenek z jego starszego repertuaru, jak m.in. "Ogrzej mnie", "Błędny rycerz", "Początek drogi" czy "Moja miłość największa". Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Oczywiście, pomysł na kolejny, 19 album już jest… Ale na razie artysta serdecznie zaprasza Państwa do posłuchania repertuaru z płyty "Moje podróże" i ma nadzieję na szybkie spotkania na koncertach.

Teatr Miejski, pl.Staszica 1
12 kwietnia 2015, godz. 18:00
Bilet: 50 zł

kdrInformacje: 67 210-5007, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

 

 

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimu o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia.

Przepraszamy i dziękujemy

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj