fbpx

Randka w ciemno

  • Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury
zaprasza na spektakl
Randka w ciemno

randka w ciemno

Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Obsada:  Katarzyna Węglicka (pilanka) i Tadeusz Falana

Ktoś wymyślił, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Potem ten pogląd rozpowszechnił się i utrwalił. A przecież z gruntu jest pozbawiony sensu, bo wiadomo, że na Marsie, ani tym bardziej na Wenus nie istnieją warunki pozwalające na powstanie życia i wykształcenie się jego inteligentnych form. Kobiety i mężczyźni nie pochodzą z odległych planet i zasadniczo się od siebie zbytnio nie różnią, z wyjątkiem paru całkiem miłych szczegółów anatomii. Nie różnią się,  zwłaszcza kiedy spędzili ze sobą dwadzieścia lat - dzień w dzień.  
A może wcale się nie znają? Może spotykają się po raz pierwszy i zastanawiają się czy będą do siebie pasować?
Ta przewrotna komedia jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie – jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem, albo jak do tego nie dopuścić, gdy związek dopiero się zaczyna.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
11 kwietnia 2014 (piątek), godz. 19.00
bilet: 20 zł

UWAGA !!!
Ilość miejsc ograniczona. Bilety dostępne tylko w kasie.

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj