fbpx

Pod niemieckimi łóżkami

  • Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury w Pile
zaprasza na spektakl komediowy
Pod niemieckimi łóżkami

pod niemieckimi lozkami

Obsada: Tamara  Arciuch, Bartosz Opania, Bartłomiej Kasprzykowski  Reżyseria  Łukasz Witt-Michałowski
Choreografia: Maciej Zakliczyński, Scenografia: Maciej Chojnacki, Głos: Łukasz Nowicki, Autorzy książki: Holger  Schlageter i Justyna Polańska, Tłumacz: Aldona Zaniewska

Przedstawienie "Pod niemieckimi łóżkami" to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.  Justyna w dowcipny i bez obcesowy sposób obala stereotypy dotyczące "tych czystych" Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona jest dla widzów dorosłych.

Teatr Miejski pl. Staszica 1
26 kwietnia 2014, godz. 19:00
bilet: 70 zł

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602-252-675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj