fbpx

Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira

  • Place: sala widowiskowa

15 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
SCENA MISTRZÓW - WOKÓŁ SZEKSPIRA

szekspir

Występuje: Andrzej SEWERYN

Andrzej Seweryn w słynnych monologach szekspirowskich. Popis sztuki aktorskiej i rozmowa aktora z widzami o najważniejszych sprawach człowieka. Andrzej Seweryn, wybitny aktor i reżyser, w wyborze najsłynniejszych monologów szekspirowskich bohaterów. "Wokół Szekspira" to nie tylko mistrzowski popis aktorskiego kunsztu w połączeniu z geniuszem dramatopisarstwa, ale także skierowane do publiczności zaproszenie, zachęcające do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu i ponownego interpretowania dzieł pisarza. W spektaklu Andrzej Seweryn wciela się w postaci z największych arcydzieł Szekspira – "Hamleta", "Makbeta", "Romea i Julii", "Henryka V", "Burzy", "Ryszarda III", "Sonetów" i wielu innych. Bohaterowie monologów zostają ukazani w różnych stanach emocjonalnych, odnoszą zwycięstwa, stawiają czoła porażkom i przezwyciężają własne słabości. Monodram jest także szansą do uzyskania odpowiedzi na pytanie, co w Szekspirze najbardziej zafascynowało

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
22 listopada 2014 (sobota), godz. 19.00
bilet: 50 zł, 45 zł - balkon

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj