fbpx

Dobrze, że tu jesteś

  • Place: sala widowiskowa

REGIONALNE CENTRUM KULTURY – FABRYKA EMOCJI
zaprasza na spektakl
"DOBRZE, ŻE TU JESTEŚ"
POLSKI TEATR TAŃCA W POZNANIU

Choreografia: Ewa Wycichowska

ptt

Obsada:
Andrzej Adamczak, Karina Adamczak–Kasprzak, Agata Ambrozińska-Rachuta, Urszula Bernat-Jałocha, Artur Bieńkowski, Adriana Cygankiewicz, Agnieszka Fertała, Paulina Jaksim, Zbigniew Kocięba, Katarzyna Kulmińska, Kornelia Lech, Paweł Malicki, Daniel Navarro Lorenzo, Josefine Patzelt, Marcin Motyl, Katarzyna Rzetelska, Daniel Stryjecki, Paulina Wycichowska

"Dobrze, że tu jesteś" to spektakl, który kontynuuje konwencję z cz. I pt. "Szkoda, że Cię tu nie ma", wtajemniczając widza w świat tańca, który staje się tu przewodnikiem po czasie przeszłym i zarazem wnika w wątki współczesne.

Spektakl dedykowany tancerzom, związanym z Polskim Teatrem Tańca, pozwala widzowi na uruchomienie śladów pamięci, odnalezienie tytułów i tematów, postaci i motywów choreograficznych, wspomnienie sylwetek choreografów i analizę bieżącego repertuaru,  gwarantuje spotkanie z wybitnymi osobowościami artystycznymi, perfekcyjną techniką, mnogością stylów i odcieni języka choreograficznego,  zanurzonego w przestrzeń teatralną i obraz filmowy.

"Dobrze, że tu jesteś" mając klasycznie amorficzny  kształt gatunkowy teatru tańca sprzyja jednocześnie snuciu swojej własnej opowieści, niezależnie od historii i intencji twórców.

W spektaklu bierze udział cały zespół Polskiego Teatru Tańca.

Teatr Miejski, sala widowiskowa
26 lutego 2014 (środa), godz. 19:00
Bilet: 15 zł i 10 zł
(emeryci, renciści, młodzież ucząca się)

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj