fbpx

En Vogue

  • Place: sala widowiskowa

15 Festiwal Teatralny – "Teatr Pasja Rodzinna"
Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile
EN VOGUE

envogue

Występują: Elżbieta ZAJĄCÓWNA, Beata KAWKA, Daria WIDAWSKA, Kamil PRUBAN
Reżyseria: Piotr GRABOWSKI

Sztukę tę do perfekcji opanowała Dana Horn (Beata Kawka), 42-letnia archeolożka - seksowna, inteligentna, błyskotliwa i niezależna. Okazuje się jednak, że żadna z tych cech nie zapewnia kobiecie szczęścia. Dana – profesor Yale - w czterech ścianach swojego penthouse’a zajada nie tylko chipsy, ale także samotność i frustrację. Zamiast brać z życia garściami, wykorzystując atrybuty swojej kobiecości, Dana czeka… na mężczyznę. Lustrem porażek Dany jest przebojowa przyjaciółka, Lucy (Daria Widawska) - wzięta koroner i matka 21-letniego syna. Próba reanimacji przyjaciółki, przywrócenia poczucia jej wartości, wzniecenia ognia, a nawet pożądania wydaje się przez chwilę realna i dość zabawna. "en Vogue" to komedia szyta na miarę przewrotności kobiecej natury. Krzywe zwierciadło, w którym kobieta zobaczy cząstkę siebie i z dystansem się również z siebie pośmieje, a mężczyzna będzie miał szansę odbyć podróż w głąb, nieobliczalnej jak halny, kobiecej duszy.

Teatr Miejski, pl. Staszica 1
16 listopada 2014 (niedziela), godz. 19.00
bilet: 60 zł, 55 zł - balkon

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602 252 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj