fbpx

Koncert Noworoczny w wiedeńskim stylu

 • Start date: 04-01-23 19:00
 • Place: sala widowiskowa

Koncert Noworoczny w wiedeńskim stylu

4 stycznia 2023, godz. 19.00

bilet: 80 zł

koncert noworoczny

Walce, czardasze, polki, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek i musicali oraz niezapomniane przeboje estradowe zagoszczą na scenie podczas Koncertu Noworocznego w wiedeńskim stylu.
Zaprosimy Państwa do roztańczonego i magicznego świata króla tańca jakim jest walc, do Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata, słychać będzie szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana.

Nie zabraknie największego szampańskiego hitu jakim jest Marsz Radetzkiego a słynnym Libiamo wzniesiemy toast za Nowy Rok.

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem orkiestry salonowej dopełniona słowem oraz niesamowitymi kreacjami.

Na scenie znakomici wykonawcy polskiej sceny operowej, operetkowej i musicalowej cenieni w kraju i za granicą. Artyści występujący na największych scenach opery i filharmonii. Laureaci nagród na festiwalach operetkowych, kreujący wiele ról w takich dziełach jak: Romeo i Julia, Traviata, Baron Cygański, Księżniczka Czardasza, Zemsta Nietoperza, Wesoła wdówka czy My Fair Lady. Na na swoim koncie mają niezliczoną ilość koncertów.

Wystąpią dla Państwa:
Edyta Piasecka – sopran dramatyczny – koloraturowy. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek sceny operowej, wykonująca szeroki repertuar różnych gatunków muzycznych. Laureatka wielu nagród na festiwalach w tym nagroda „Gwiazda wokalistyki” na festiwalu im. Jana Kiepury.

Emilia Zielińska – sopran liryczny. Ceniona artystka sceny operetkowej i musicalowej. Artystka ujmująca osobowością obdarzona głosem o ciepłej i jasnej barwie. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.

Sławomir Naborczyk – tenor dramatyczny o ciemnej barwie głosu wykonujący szeroki repertuar od opery po rozrywkę. Artysta charyzmatyczny o zdolnościach oratorskich, doskonale partnerujący w duetach. Na scenie urzeka publiczność także grą aktorską.

Mirosław Niewiadomski - Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny, głęboki głos o ciemnej barwie. Ujmuje publiczność od pierwszego taktu niesamowitą klasą sceniczną. Mistrz wykonań Elvisa Presleya. Twórca projektu „Presley vs Sinatra”. Przez wiele lat współpracujący z Kazimierzem Kowalskim.

Renata Brukiewicz – gospodyni koncertu, która dopełni całość widowiska słowem. Trenerka etykiety, organizatorka gali i koncertów. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Salonowa MODERATO, której występy znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. Dyrygentem i szefem artystycznym orkiestry jest Orlin Bebenow autor aranżacji większości wykonywanych przez artystów utworów.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

REPERTUAR

I CZĘŚĆ

 1. POLKA – GRZMOTY
 2. Miłość to niebo na ziemi
 3. CZARDASZ SYLWII
 4. GRAJ CYGANIE
 5. TWOIM JEST SERCE ME
 6. Polka Leichtes Blut
 7. WIELKA SŁAWA
 8. JAKZE MAM CI WYTŁUMACZYĆ
 9. Bo w Barcelonie
 10. Can Can
 11. LIBIAMO

II CZĘŚĆ

 1. Polka Tritsch-Tratsch
 2. Granada
 3. Czardasz Marizy
 4. Wiedeń miasto moich marzeń
 5. NAD MODRYM DUNAJEM
 6. PRZETANCZYĆ CAŁA NOC
 7. ARTYSTKI Z VARIETE
 8. Tłumy fraków
 9. WARASZDIN
 10. La spaniola

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj