fbpx

Nasze zespoły

Nasze zespoły

Taniec orientalny

Taniec Towarzyski

Klub Fotograficzny

Pilska Orkiestra Rozrywkowa

Teatr Wirtualny

Szafirki

Klub "Dialog"

Klub Seniora

Chór "Halka"

Informacje dotyczące pracy działu

Koordynator: Aneta Lorek, tel. 502 613 303, 602 254 569, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach w Regionalnym Centrum Kultury - Fabryka Emocji

Instruktorzy:
Ewelina Wyrzykowska, tel. 508 285 941, Młodzieżowy Teatr Wirtualny, Teatr TAK!
Dorota Kieca-Łapińska, tel. 693 996 583, zespół Szafirki
Andrzej Prokopowicz, tel. 607 517 032, Pilska Orkiestra Rozrywkowa
Tomasz Piłat, tel. 600 947 084, Pilska Orkiestra Rozrywkowa
Henryk Siwkowski, tel. 691 484 350, Klub Fotograficzny
Piotr Golik, tel. 600 881 778, Klub Fotograficzny
Tomasz Wieja, tel. 511 304 212, Kursy fotografii
Przemysław Wojnarowski, tel. 508 858 619, Chór "Halka", gitara, studio piosenki artystycznej
Ewa Porazińska-Bednarek, tel. 609 880 953, pracownia ceramiki artystycznej
Justyna i Mateusz Kielińscy, tel. 721 557 172, Akademia Tańca "Pasja"
Paulina Rutkowska, tel. 791 477 525, Taniec orientalny, Shakira Dance
Agnieszka Fertała, tel. 661 955 850, Ferdance
Dorota Chabowska, tel. 604 084 598, Tango

Terminarz zajęć

AKADEMIA TAŃCA "PASJA"

Latino kobiet (grupa początkująca), poniedziałek, godz. 18.00-19.00, sala 59
Latino kobiet (grupa zaawansowana), poniedziałek, godz. 19.00-20.30, sala 70, środa, godz. 20.00-21.00, sala 70
Latino men, poniedziałek, godz. 19.15-20.15, sala 59
Taniec towarzyski (grupa zaawansowana), poniedziałek, godz. 20.30-22.00, sala 70
Latino kobiet, wtorek, godz. 18.00-20.00, sala 70
Dzieci młodsze, środa, godz. 16.30-17.15, sala 70
Dzieci starsze, środa, godz. 17.20-18.05, sala 70

SZAFIRKI

grupa najmłodsza, poniedziałek, godz. 16.30-17.15, sala 56, środa, godz. 16.30-17.15, sala 56
grupa średnia, poniedziałek, godz. 17.30-18.15, sala 56, środa, godz. 17.30-18.15, sala 56
grupa najstarsza, poniedziałek, godz. 18.30-20.15, sala 56, środa, godz. 18.30-201.15, sala 56
zajęcia indywidualne, piątek, godz. 16.00-17.00, sala 56
grupa mix, piątek, godz. 17.00-19.00
solistki, piątek, godz. 19.00-20.00

TANIEC ORIENTALNY, BELLYOR DANCE

grupa początkująca, środa, godz. 17.00-18.00, sala 59
grupa zaawansowana, środa, godz. 18.00-20.00, sala 59
grupa początkująca nr 2, środa, godz. 20.00-21.00, sala 59

FERDANCE

balet, czwartek, godz. 17.00-17.45, sala 70
Modern jazz, czwartek, godz. 18.00-19.00, sala 70

TANGO

czwartek, godz. 18.30-21.00, sala 59

CHÓR HALKA

poniedziałek, godz. 17.00-19.00, sala 64, czwartek, godz. 17.00-19.00, sala 64

PRACOWNIA CERAMICZNA

poniedziałek, godz. 16.00-19.00, sala 66, czwartek, godz. 16.00-19.00, sala 66
seniorzy, środa, godz. 10.00-13.00, sala 66

TEATR WIRTUALNY

poniedziałek, godz. 16.00-18.00, sala 65, środa, godz. 16.30-19.30, sala 65
indywidualne, piątek, godz. 13.00-18.00, sala 65

TEATR TAK!

wtorek, godz. 17.00-20.00, sala 65, czwartek, godz. 17.00-20.30, sala 65

KLUB FOTOGRAFICZNY

środa, godz. 17.00-20.00, sala 76

KURSY FOTOGRAFII

podstawy fotografii, poniedziałek, godz. 18.00, sala 76
fotografia studyjna, czwartek, godz. 18.00, sala 76

PILSKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA

poniedziałek, godz. 18.00-20.30, sala 106 / scena

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Szukaj