fbpx

Artur Gotz

  • Place: sala widowiskowa

Artur Gotz
Mężczyzna prawie idealny

27 lutego 2021, godz. 18.00

koncert online z udziałem publiczności, wejściówki do odioru w kasie RCK

gotz

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który jest opowieścią o fascynacjach damsko-męskich.

Artysta przeprowadzi widzów przez całą skalę emocji: od nieśmiałych zachwytów i czułości do namiętności i zazdrości. Nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru i dowcipu, który dość często będzie pojawiać się podczas tego koncertu.
W repertuarze piosenki z trzech albumów Artura Gotza: "Obiekt seksualny", "Mężczyzna prawie idealny" i "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz" oraz premierowe piosenki z czwartej płyty z utworami Igora Jaszczuka, nad którym wokalista pracuje.
Obecny narzeczony, Kobiety są jak pierogi, Janusz i Grażyna, Piątek, piąteczek, piątunio, Milionerzy, Miłość z Facebooka, Już kąpiesz się nie dla mnie, Nie zażyłem pigułki - to tylko część zabawnych utworów, które będzie można usłyszeć podczas koncertu.
Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", także tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox, wydał trzy płyty, zagrał ponad 550 koncertów w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie.

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj