fbpx

Morskie opowieści

  • Place: sala widowiskowa

Regionalne Centrum Kultury w Pile
zaprasza na spektakl
Morskie Opowieści
w wykonaniu aktorów
Teatru Lalki i Aktora "Tęcza" w Słupsku

morskie opowiesci

Spektakl jest rodzajem lekcji teatralnej, która odsłania kulisy teatru lalkowego. Podczas teatralnego rejsu widzowie poznają różne rodzaje lalek teatralnych: kukłę, jawajkę, pacynkę, marionetkę. Omówiona będzie także ich historia oraz budowa wraz z wykonaniem i różne sposoby ich poruszania, czyli animacji. Spektakl pomyślany jest w taki sposób, że będziecie mogli wziąć w nim aktywny udział! Aktorzy zaproszą Was na scenę a Wy nauczycie się animacji odgrywając na oczach kolegów proste scenki. Przedstawienie będzie także doskonałą okazją do poznania podstawowych pojęć związanych z teatrem lalek, takich jak: scena, parawan, stroboskop, ultrafiolet i reflektory.

W ciągu godziny przeżyjecie niesamowite morskie przygody.

Teatr Miejski, pl. Staszica1
11 kwietnia2014 (piątek), godz. 11:00
bilet:10 zł

Informacje: 67 210-5007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa: 602-252-675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Kup bilet już teraz!

logo ue white

logo nfosigw white

bilet rck

logo kupbilecik

logo biletyna

write

Szukaj